WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Koniec świata już JUTRO - Bóg zniszczy planetę i przeprowadzi SĄD OSTATECZNY

Koniec świata już JUTRO - Bóg zniszczy planetę i przeprowadzi SĄD OSTATECZNY

20.05.2011, godz. 20:40
Harold Camping
foto:

Czy to już naprawdę koniec? Czy mamy tylko kilkadziesiąt godzin na to, by pożegnać się z bliskimi lub spełnić ostatnie swoje marzenie. Czy pojutrze już nie nadejdzie? Według Harolda Campinga (90 l.), amerykańskiego badacza Biblii, nie zostało nam wiele czasu. Jutro, punktualnie o godz. 18 nastąpi wielki kataklizm. Potężne trzęsienie ziemi zniszczy wszystkie miasta, a eksplodujące wulkany spalą tych, co ocaleli. Tak zacznie się koniec świata, podczas którego 98 procent ludzkości zginie podczas pierwszego dnia kataklizmu.- To nasze ostatnie dni! - grzmi Harold Camping (90 l.). Grzmi na cały świat, w 61 językach naraz. Nawet po polsku. Od lat szefuje internetowemu radiu religijnemu Your Family (Twoja Rodzina), które nadaje religijne pieśni i raz po raz przypomina, że ostateczny czas jest bliski.

Camping poświęcił większość swojego życia na żmudne wyliczenie Dnia Ostatniego. Robił to według sobie tylko znanych wzorów, które - jak twierdzi - podsunął mu sam Bóg. Wszystkie potrzebne dane znalazł w Biblii.

>>> KONIEC ŚWIATA - plakaty w całych Stanach Zjednoczonych ZOBACZ


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/koniec-swiata-zacznie-sie-21-maja-to-data-poczatku-apokalipsy-ktora-bedzie-trwala-5-miesiecy_186222.html
Kiedyś był inżynierem, ale zrezygnował z pracy, gdy w wieku 32 lat usłyszał głos Wszechmogącego i postanowił, że odtąd tylko Pismo Święte będzie dla niego źródłem wiedzy. Uzbroił się w kalkulator i założył radio, tak by ludzie na całej Ziemi wiedzieli, kiedy nastąpi koniec świata.Aż obliczył wszystko! 21 maja, czyli już w tę sobotę, zaczną się trzęsienia ziemi, jakich jeszcze nie było. Każde o godzinie 18 czasu lokalnego, czyli kolejno w różnych częściach świata. Wstrząsy będą wyjątkowo śmiercionośne - przeżyje tylko garstka szczęśliwców - 2 proc. ludzkości.

Ale lepiej byłoby dla nich, gdyby zginęli, bo potem nadejdą straszliwe plagi, które będą zabijać do 21 października 2011 roku. Wtedy Bóg zniszczy nie tylko naszą zdewastowaną planetę, ale też cały wszechświat i przeprowadzi Sąd Ostateczny. Czy ta matematyczna przepowiednia zacznie się wypełniać? Tego dowiemy się jutro o godzinie 18!

Przeczytaj koniecznie: KONIEC ŚWIATA rozpocznie się już w sobotę, 21 maja o godz. 18 – ostrzega prorok z USA

Inne przepowiednie

Kalendarz Majów - 21 grudnia 2012 r.
W tym dniu kończy się kalendarz Majów, starożytnego ludu z Ameryki Środkowej, który zgromadził zaawansowaną wiedzę astronomiczną.

Jan Latosz - 3036 r.
Jan Latosz to polski lekarz i astronom żyjący na przełomie XVI i XVII wieku. Grupa uczonych pod jego kierunkiem obliczyła, że koniec świata nastąpi w 3036 roku. Swoje wyliczenia opublikowali w księdze pod tytułem "Prognostikon".

>>> SENNIK: co to znaczy ŚNIĆ KONIEC ŚWIATA

Baba Vanga - 5079 r.
Według sławnej jasnowidzki z Bułgarii w tym roku ludzkość postanowi przekroczyć granicę wszechświata. W tej wizji Baba Vanga ujrzała właśnie nadciągający koniec świata.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: