WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA
Se.pl wiadomości Świat Napastnik STRZELAŁ do ludzi jak OSZALAŁY. Przerażające WIDEO

Napastnik STRZELAŁ do ludzi jak OSZALAŁY. Przerażające WIDEO

23.07.2016, godz. 09:07
Napastnik STRZELAŁ do ludzi jak OSZALAŁY. Przerażające WIDEO
foto: twitter

To dla mieszkańców Monachium miało być zwykłe popołudnie, niestety za sprawą 18-latka stało się piekłem! Uzbrojony nastolatek zaatakował ludzi w centrum handlowym Olympia, a także klientów popularnej restauracji McDonald's. W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać szalejącego z bronią napastnika.

Na nagraniu widać, jak niepozornie wyglądający mężczyzna stoi przed wejściem do McDonald's sięga po broń i zaczyna strzelać. Strzela do tych, którzy akurat przechodzili obok, ludzie rozbiegają się w popłochu. Słychać przerażające krzyki, które mieszają się ze strzałami i szumem przejeżdżających obok samochodów. Nagranie nagrał jeden ze świadków zdarzenia.

Przypomnijmy, że w piątek doszło do strzelaniny w Monachium. Ofiarami stali się ludzie, którzy byli około godziny 18.00 w centrum handlowym Olympia, a także osoby,  przechodzące w okolicy znanej restauracji. Wiemy, że najmłodsza z ofiar miała zaledwie 15-lat, była tylko 3 lata młodsza od zabójcy. Bo jak ustaliła policja w Monachium, napastnik to 18-latek, z pochodzenia Irańczyk, miał niemieckie obywatelstwo, a w mieście mieszkał od ponad dwóch lat.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: