WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Napastnik STRZELAŁ do ludzi jak OSZALAŁY. Przerażające WIDEO

Napastnik STRZELAŁ do ludzi jak OSZALAŁY. Przerażające WIDEO

23.07.2016, godz. 09:07
Napastnik STRZELAŁ do ludzi jak OSZALAŁY. Przerażające WIDEO
foto: twitter

To dla mieszkańców Monachium miało być zwykłe popołudnie, niestety za sprawą 18-latka stało się piekłem! Uzbrojony nastolatek zaatakował ludzi w centrum handlowym Olympia, a także klientów popularnej restauracji McDonald's. W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać szalejącego z bronią napastnika.

Na nagraniu widać, jak niepozornie wyglądający mężczyzna stoi przed wejściem do McDonald's sięga po broń i zaczyna strzelać. Strzela do tych, którzy akurat przechodzili obok, ludzie rozbiegają się w popłochu. Słychać przerażające krzyki, które mieszają się ze strzałami i szumem przejeżdżających obok samochodów. Nagranie nagrał jeden ze świadków zdarzenia.

Przypomnijmy, że w piątek doszło do strzelaniny w Monachium. Ofiarami stali się ludzie, którzy byli około godziny 18.00 w centrum handlowym Olympia, a także osoby,  przechodzące w okolicy znanej restauracji. Wiemy, że najmłodsza z ofiar miała zaledwie 15-lat, była tylko 3 lata młodsza od zabójcy. Bo jak ustaliła policja w Monachium, napastnik to 18-latek, z pochodzenia Irańczyk, miał niemieckie obywatelstwo, a w mieście mieszkał od ponad dwóch lat.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: