Agnieszka Woźniak-Starak zamieniła mały "jacht" na klasyka! To prezent od męża

2021-04-12 17:05 CLS
Agnieszka Woźniak-Starak wyciągnęła z garażu klasyka
Autor: AKPA Agnieszka Woźniak-Starak wyciągnęła z garażu klasyka

Można śmiało powiedzieć, że Agnieszka Woźniak-Starak jest największą fanką czterech kółek wśród polskich dziennikarek. Kiedyś jeździła szybkim coupe marki Porsche, ale po życiowej tragedii jaka ją spotkała, przesiadła się do włoskiego mikrusa. Choć na co dzień jeździ współczesnym Fiatem 500, w upalny weekend prezenterka przyjechała do pracy klasykiem, którego dostała kiedyś od męża. Co to za samochód?

Agnieszka Woźniak-Starak, choć mogłaby jeździć ogromnym SUV-em klasy premium jak inne gwiazdy, na co dzień podróżuje swoim włoskim, luksusowym maluszkiem. Wielu zapyta po co, ale odpowiedź jest prosta. Jej mały i zwinny Fiat 500C Riva to idealny samochód do miasta. W ścisłym centrum stolicy naprawdę ciężko znaleźć miejsce do zaparkowania, jednak niewielkie wymiary "pięćsetki" sprawiają, że można zmieścić się niemal wszędzie. Ponadto jej egzemplarz nie jest pierwszym lepszym. To bardzo luksusowa i limitowana edycja Riva, której projekt był inspirowany legendarnym jachtem Aquariva Super.

Sprawdź: Jeździ autem inspirowanym JACHTEM! Agnieszka Woźniak-Starak w rzadkim samochodzie - ZDJĘCIA

Zanim dziennikarkę spotkała ogromna życiowa tragedia, Agnieszka lubiła wyjechać na miasto niebywale szybkim Porsche 911 GTS. Niestety, jazda tak egzotycznym wozem po ciasnych ulicach to męczarnia. Nie dość, że jest niskie i szerokie, to jeszcze nie sposób w nim czegokolwiek zauważyć. Ponadto parkowanie z 20-calowymi kołami wymaga ogromnej ostrożności, bowiem łatwo je uszkodzić. 

Miłość do włoskiej motoryzacji

Agnieszka Woźniak-Starak jest niewątpliwie ogromną fanką włoskiej motoryzacji. Potwierdza to fakt, że w upalny weekend wyciągnęła z garażu swojego ukochanego klasyka. Mowa o Fiacie 500 z 1972 roku, który w 2018 roku na 40. urodziny sprezentował jej mąż Piotr. Agnieszka zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Samochód, pomimo swojego wieku, wciąż jest utrzymany w nienagannym stanie i prezentuje się po prostu świetnie. Warto też dodać, że podobnie jak w jej nowym Fiacie 500, w tym "dziadku" też można złożyć materiałowy dach. Na warszawskich ulicach ten słodki maluch robi niemałe wrażenie.

Agnieszka Woźniak-Starak wyciągnęła z garażu klasyka
Autor: AKPA Agnieszka Woźniak-Starak wyciągnęła z garażu klasyka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze