Akop Szostak znowu to zrobił! Jego perełka wygląda teraz zupełnie inaczej

2021-06-09 16:27 xDrive
Akop Szostak i jego BMW M2
Autor: Akop Szostak - Instagram Akop Szostak i jego BMW M2

Zawodnik federacji KSW non stop funduje swojej ślicznotce drogie prezenty. Chodzi rzecz jasna o zjawiskową furę, którą chętnie pokazuje swoim fanom na Instagramie. Po raz kolejny zdecydował się na zmianę koloru auta i postanowił, że tym razem naprawdę będzie rzucał się w oczy. O jakim aucie mówimy i jak wygląda teraz samochód Akopa Szostaka?

Miłość do szybkich samochodów sprawia, że Akop Szostak po raz kolejny zafundował swojemu BMW drogi prezent. Ponownie chodzi o oklejenie auta i zmianę jego koloru! Tym razem sportowiec postanowił przebrać swoje coupe w naprawdę wyraziste szaty. Jego BMW M2 Competition przybrało wściekle czerwoną, połyskującą barwę. Efektem pochwalił się na Instagramie, dodając do zdjęcia czuły opis.

SprawdźAkop Szostak i jego fioletowa BRYKA! Jej BLASK przyciąga spojrzenia jak magnes - WIDEO, ZDJĘCIA

Sam Akop Szostak mówi w nim o swoim aucie jako o "perełce". Nic dziwnego - BMW M2 Competition to przedmiot pożądania niejednego kierowcy. Bawarskie coupe przez wielu jest uznawane za jedno z najlepszych BMW z serii M, jakie kiedykolwiek ujrzało światło dzienne. Popularność modelu zdaje się to potwierdzać.

Benzynowy, 6-cylindrowy motor o pojemności 3-litrów generuje moc 411 KM i 550 Nm, co w połączeniu z szybką przekładnią automatyczną pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,2 sekundy. Domyślnie prędkość maksymalna wynosi 250 km/h, ale Akop Szostak już jakiś czas temu wspominał, że podniósł moc swojego samochodu do szalonych 550 KM. Przy okazji zmodyfikował w nim układ wydechowy. 

Sportowiec z pewnością wyróżnia się na drodze i dzięki folii nie zniknie w tłumie podobnych BMW. Mimo stosunkowo wysokiej ceny, M2 cieszy się ogromnym wzięciem wśród miłośników mocnych wrażeń. Ten model schodzi już z rynku, a za ostatnie sztuki trzeba zapłacić około 300 000 zł.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze