Czym jeździ Natsu? Gwiazda YouTube'a ma w garażu kompaktową rakietę

2021-06-18 11:00
Takim autem jeździ Natsu
Autor: Instagram @natalia.karczmarczyk Takim autem jeździ Natsu

Influencerkę Natsu, na instagramie śledzi ponad 1,2 miliona użytkowników! Youtuberka regularnie pokazuje tej ogromnej publiczności swoją furę. Jak przystało na gwiazdę YouTube'a, ma w garażu szybki i drogi wóz klasy premium. To wyjątkowo szybki sedan, który z zaledwie dwulitrowego silnika wyciska szalone 387 KM! O jakim samochodzie mowa?

Gwiazdy YouTube'a uwielbiają ten wóz. Auto, którym jeździ Natsu jest częstym wyborem tych, którzy robią karierę w sieci. Influencerzy, instagramerzy i youtuberzy kochają nowe Mercedesy, które w żadnym stopniu nie przypominają dawnych wozów tej marki. Nic dziwnego, że youtuberka wybrała Mercedesa-AMG CLA 45. Ten kompaktowy sedan dzielący podzespoły z piekielnie szybkim Mercedesem-AMG A 45 jest zgrabny, szybki i prestiżowy.

Sprawdź: Grażyna Wolszczak dała się ponieść emocjom. Mocarny szwed zawrócił jej w głowie!

Profil Natalii Karczmarczyk śledzi na instagramie ponad 1,2 miliona użytkowników! Taka publiczność regularnie może oglądać zdjęcia samochodu, dlatego ustalenie jakim wozem porusza się influcencerka nie było trudne. Co to dokładnie za auto?

Mercedes, którym jeździ Natsu to samochód w kolorze opisanym jako designo - szarość gór magno, czyli krótko mówiąc - szary mat. Pod maską CLA 45 znajduje się 2-litrowy silnik benzynowy, który osiąga moc 387 KM. Dużo? Wersja S, która wymaga dodatkowej dopłaty, wyciska z dwóch litrów jeszcze więcej, bo aż 421 KM! Nie zmienia to faktu, że jednostka w słabszej specyfikacji nie przynosi wstydu na drodze. Przyspieszenie do setki to kwestia zaledwie 4,1 sekundy! To wynik godny supersamochodów sprzed kilkunastu lat.

Piekielnie szybki, kompaktowy sedan na drodze prezentuje się nad wyraz efektownie. Charakterystyczny grill AMG, 19-calowe felgi, a z tyłu cztery końcówki wydechu i ostentacyjny dyfuzor nie pozwalają pomylić wersji CLA 45 z żadną inną. Ile trzeba zapłacić za taki wóz?

Mercedes-AMG CLA 45 - cena

Cena Mercedesa-AMG CLA 45 zaczyna się od 267 700 zł. Biorąc pod uwagę wymiary samochodu, kwota wydaje się być spora, ale sądząc po wynikach sprzedaży osiągi i wygląd wynagradzają konieczność sięgnięcia głębiej do kieszeni. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze