KOŃCZYNY w zderzakach i KREW na karoserii! Tak kierowcy bawią się w HALLOWEEN - GALERIA

2020-10-31 18:20
KOŃCZYNY w zderzakach i KREW na karoserii! Tak kierowcy świętują HALLOWEEN
Autor: Instagram/gosselinmaz3 KOŃCZYNY w zderzakach i KREW na karoserii! Tak kierowcy świętują HALLOWEEN

Halloween to jedno z najhuczniejszych, zaraz po świętach Bożego Narodzenia, świąt obchodzonych niemal na całym świecie. Niewątpliwie jednak liderami upiornych stylizacji są Amerykanie, którzy jak się okazuje zdobią nie tylko swoje posiadłości, ale także samochody. Wystające ze zderzaków kończyny, krew na karoserii i kościotrupy na miejscu pasażera to tylko nieliczne przykłady ozdób, jakie co roku można spotkać na drogach zagranicznych miast. Zobacz, jak kierowcy świętują.

Tematami przewodnimi Halloween, jak wszyscy dobrze wiedzą, są m.in. śmierć, zwłoki, cmentarze czy również apokaliptyczna wizja świata zmarłych. Świeto Halloween kojarzy nam się także z domowymi ozdobami w postaci pająków, groźnych, świecących dyni czy trupich czaszek. Każdego roku w dniu 31 października ciekawe dekoracje możemy także spotkać na samochodach.

Sprawdź: Upiorne samochody! Tuning na Halloween to kpina z ofiar wypadków?

Kierowcy na całym świecie chętnie chwalą się swoimi upiornymi, drogowymi projektami, które bardzo często przyprawiają o dreszcze. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy galerię jednych z najciekawszych i najstraszniejszych maszyn, jakie w Halloween można spotkać na ulicach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE