Monika Richardson zabrała byłemu auto?! Po rozstaniu z Zamachowskim kluczyki zostały u niej

2021-06-17 9:58
Monika Richardson jeździ Audi Q5
Autor: papara18 Monika Richardson jeździ luksusowym SUV-em

O rozstaniu Zamachowskich było w mediach bardzo głośno. Głównie dlatego, ze gwiazdorska para nie rozeszła się w pokojowych relacjach. Teraz Monika i Zbigniew podążają już oddzielnymi życiowymi ścieżkami i wygląda na to, że na rozwodzie lepiej wyszła prezenterka. Potwierdzać to może fakt, że po rozstaniu kluczyki do luksusowego SUV-a zostały u Moniki, która wróciła do nazwiska Richardson.

Jeszcze kilka miesięcy temu pisaliśmy czym jeżdżą Zamachowscy na co dzień. Dziś o małżeństwie Moniki i Zbigniewa już wiele powiedzieć nie można bo prezenterka rozstała się z aktorem w kwietniu bieżącego roku. Niestety, gwiazdy nie rozeszły się w pokojowych okolicznościach. Monika Richardson nie tylko zabrała byłemu partnerowi mieszkanie, ale także kluczyki do luksusowego SUV-a, którym wspólnie jeździli przez kilka lat. O jakim samochodzie mowa?

Pisaliśmy: Takim autem podróżują Monika i Zbigniew Zamachowscy. Co to za samochód? - ZDJĘCIA

Luksusowe Audi Q5

Po rozstaniu ze swoim byłym Monika Richardson jeździ luksusowym SUV-em, którym jeszcze kiedyś dzieliła się z partnerem. Mowa oczywiście o czarnym Audi Q5 drugiej generacji, które pojawiło się na rynku w 2017 roku. Egzemplarz prezenterki to bogato wyposażona wersja z napędem na wszystkie koła (quattro). Pod maską pracuje wysokoprężny silnik TDI, a w kabinie poza jasną, skórzaną tapicerką jest również duże, panoramiczne okno dachowe. W polskich salonach nowe Audi Q5 kosztuje ok. 185 tys zł. Droższe odmiany z napędem na obie osie, cenowo przekraczają barierę 200 000 zł. Korzystne finansowanie sprawia jednak, że Q5 jest stosunkowo przystępnym SUV-em klasy premium. Konkuruje z mocnymi rywalami, bo o względy klientów musi walczyć m.in. z BMW X3 i Mercedesem GLC.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze