Niecierpliwość zgubiła kierowcę. Ale mu się dostało! - WIDEO

2022-01-27 15:54
Wypadek niecierpliwego kierowcy
Autor: Reddit u/WritesUaSong Wypadek niecierpliwego kierowcy

Motocyklista z kamerką na kasku był świadkiem niebezpiecznej sytuacji na autostradzie. Niecierpliwy kierowca osobówki depnął gaz do dechy i władował się w drogowy zator z nadmierną prędkością. Jego manewr skończył się znacznie gorzej, niż można było przypuszczać!

Niecierpliwość na drodze to cecha kiepskiego kierowcy. Choć wielu z nas uchodzi to na sucho, ten kierowca nie miał tyle szczęścia. Za swoje gwałtowne, nieprzemyślane manewry zapłacił wysoką cenę. To co stało się na autostradzie w USA możemy oglądać na nagraniu z kamerki umieszczonej na kasku motocyklisty. Kierujący jednośladem był świadkiem zdarzenia, które pokazuje, czym kończy się brak opanowania i bezmyślny pośpiech.

Co tu się właściwie stało? Kierowca sedana włączał się do ruchu na autostradzie. Choć ruch był gęsty, a przed nim jechał sznur samochodów, kierujący postanowił, że nie będzie czekał. Przyspieszył on i chciał rozpocząć manewr wyprzedzania o wiele wcześniej niż było to dozwolone. Brak wyobraźni i odrobina pecha sprawiły, że formujący się drogowy zator nie pozostawił mu miejsca na reakcję i hamowanie. 

Auto niecierpliwego kierowcy uderzyło w zatrzymującego się Chevroleta Camaro i wyleciało w powietrze, obracając się na dach. Ogromna siła uderzenia wynikająca z różnicy prędkości między samochodami sprawiła, że samochód obrócił się, dachował, a ostatecznie wylądował z powrotem na kołach. Najprawdopodobniej, kierowcy nic poważnego się nie stało. Być może dzięki takiemu (nomen omen) obrotowi spraw będzie miał nauczkę na całe życie?

Zobacz, jak to wyglądało:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE