Popularne BMW dostało świecący grill i kryształy. Seria 3 w nowej wersji

2021-10-18 11:02

Odrobina przepychu nie zaszkodzi, nawet jeśli jest to "tylko" BMW serii 3. Choć jest to jeden z mniejszych modeli marki, zyskał on właśnie świecący grill i szereg innych dodatków, podkreślających luksusowy charakter. To wyróżniki specjalnej wersji wyposażenia Iconic Edition.

W BMW serii 3 jest zbyt mało luksusu? Wersja Iconic Edition powinna spełnić wymagania tych, którym brakuje podświetlanego grilla, kryształów i... wydłużonego rozstawu osi. Tak - BMW serii 3 Iconic Edition będzie dostępne wyłącznie w Indiach i w wersji L, czyli przedłużonej. Czym wyróżnia się "trójka" z powiewem luksusu? Poza wspomnianym podświetlanym grillem, który znamy już z BMW X6, sedan będzie miał również kryształową gałkę skrzyni biegów. Bogate wyposażenie zawiera skórzaną tapicerkę, trzystrefową klimatyzację i 18-calowe felgi. Z zewnątrz, trójka w specjalnej edycji wyróżnia się chromowanymi akcentami, a klienci będą mogli wybrać jeden z trzech kolorów nadwozia - Mineral White, Carbon Black lub Cashmere Silver.

BMW serii 3 Iconic Edition
Autor: BMW BMW serii 3 Iconic Edition

Pod maską, dobrze znane jednostki napędowe. BMW serii 3 Iconic Edition będzie dostępne w wersjach 330i oraz 320d. To silniki o mocach odpowiednio 258 i 190 KM. Osiągi są jednak nieco gorsze niż w autach, które znamy z Europy, a winę ponosi za to wydłużony rozstaw osi. 

Tak to rozwiązanie działa w BMW X6

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE