Przez brak wyobraźni wylądował w szpitalu! Motocyklista kierował bez kasku i pod wpływem alkoholu

2021-06-21 12:18
Pijany motocyklista bez kasku skończył przejażdżkę w szpitalu
Autor: Policja Pijany motocyklista bez kasku skończył przejażdżkę w szpitalu

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 38-letni mieszkaniec Józefowa (woj. lubuskie), który 20 czerwca ok. godz. 21.30 na ul. 29 Marca po najechaniu na próg zwalniający stracił kontrolę nad motocyklem i upadł. Jego podróż najprawdopodobniej nie skończyłaby się w szpitalu, gdyby nie fakt, że prowadził bez kasku i pod wpływem alkoholu.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę 20 czerwca ok. godz. 21.30 w Józefowie (woj. lubuskie) na ul. 29 marca, kiedy kierujący jednośladem przewrócił się na jezdnię. Ponieważ nie miał na głowie kasku, upadek był dla niego wyjątkowo bolesny. Policjanci ustalili, że mężczyzna na motocyklu marki WSK nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, najechał na próg zwalniający w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Kiedy na miejsce przyjechała karta, poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Sprawdź: Moc maszyny go przerosła! Młody gniewny bez uprawnień przydzwonił w ogrodzenie

Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że 38-latek miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto jego motocykl nie miał tablic rejestracyjnych. Obecnie mundurowi ustalają i wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE