Zamachowski jeździ obitym autem, które można kupić za 7 tysięcy. Chyba mu się nie przelewa

2021-09-14 15:01

Miniony weekend był dla Zbigniewa Zamachowskiego pełen atrakcji. Na premierę przedstawienia z jego udziałem w warszawskim teatrze Garnizon Sztuki aktor pojawił się z Gabrielą Muskałą, która towarzyszyła mu całą noc. Po udanym spektaklu udali się na bankiet i nie rozstawali się nawet na chwilę. Po wszystkim wrócili do domu Zbigniewa obitym autem. Na taki samochód stać zdecydowana większość Polaków.

Sobotnia noc (11 września) była dla Zbigniewa Zamachowskiego pełna wrażeń. Aktor udał się na premierowy pokaz sztuki "Victoria"True Woman Show", w której wciela się w rolę uczestnika randkowego show, poszukującego idealnej partnerki. Na spektakl zaprosił swoją dobrą przyjaciółkę Gabrielę Muskałę, z którą na deskach teatru pracuje od ponad roku. Po zejściu ze sceny Zamachowski razem z Muskałą udali się na bankiet.

Zbyszek nie opuszczał jej na krok, dużo rozmawiali, raz nawet pokusił się o czuły gest i dotknął jej ramienia. Dbał także o to, by nie zabrakło jej napojów

- mówi Super Expressowi świadek zdarzenia.

Po udanej imprezie para pojechała do mieszkania Zamachowskiego na warszawskim Żoliborzu. Przyjechał po nich lekko obity, włoski kompakt. Samochód, którym wrócili do domu aktora, gdzie spędzili całą noc, to Fiat Bravo.

Samochód ten był produkowany we Włoszech i Brazylii od 2007 do 2016 roku. Model Bravo był swego czasu jednym z największych aut swojego segmentu i występował wyłącznie w 5-drzwiowym nadwoziu hatchback. Pod maską pracowały wolnossące oraz uturbione benzyniaki (od 90 do 150 KM), a także kilka jednostek wysokoprężnych (od 90 do 165 KM). Na rynku wtórnym takiego Fiata można znaleźć już za ok. 7 tys. złotych, jednak te bardzo dobrze zachowane egzemplarze potrafią kosztować nawet 26 tys. złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE