Grabica. Potworne dachowanie osobówki. Poszkodowany zakleszczył się w aucie

i

Autor: OSP KSRG Przygłów

Grabica. Potworne dachowanie osobówki. Poszkodowany zakleszczył się w aucie [FOTO]

2021-12-08 14:57

Do groźnego wypadku doszło dziś (8.12.2021 r.) w miejscowości Grabica w powiecie piotrkowskim. Miało tam miejsce dachowanie auta osobowego. W wypadku poszkodowana została jedna osoba - kierowca zakleszczył się w aucie, konieczna była pomoc strażaków.

Wypadek w Grabicy miał miejsce 8.12 przed godziną 13:00. Ze wstępnych informacji służb wiadomo, że doszło tam do dachowania auta osobowego. Kierowca zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. "Poszkodowana została jedna osoba, do której dostęp musieli wykonać strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego" - podają strażacy z OSP KSRG Przygłów. Okoliczności i przyczyny wypadku w Grabicy bada policja.

Strzały w Woli Cyrusowej! Nie żyje biznesmen, jego żona ranna

Policja województwa łódzkiego apeluje o zachowanie ostrożności na drogach!

W ostatnim czasie, na drogach województwa łódzkiego, doszło do wielu wypadków. Przyczyną bywa nie tylko nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze, ale także jazda pod wpływem alkoholu. Przypomnijmy, zaledwie wczoraj pod Łowiczem rozbił się na drzewie 25-latek, który prowadził auto mając w organizmie prawie 4 promile alkoholu.

Natomiast do najtragiczniejszego zdarzenia doszło w ubiegły piątek, 3 grudnia, w Bogumiłowie pod Sieradzem. Tam, pijany 27-latek wjechał w dwóch nastolatków jadących na rowerach. Niestety, 13-letni Oliwier nie przeżył.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?