18-letni kierowca był pijany jak bela i zrobił to w Kujawsko-Pomorskiem! Na jaw wyszło coś jeszcze

i

Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie poglądowe 18-letni kierowca był pijany jak bela i zrobił to w Kujawsko-Pomorskiem! Na jaw wyszło coś jeszcze

Jak on mógł?!

18-letni kierowca był pijany jak bela i zrobił to w Kujawsko-Pomorskiem! Na jaw wyszło coś jeszcze

2023-03-07 8:15

Policjanci z Szubina (woj. kujawsko-pomorskie) mają za sobą kolejny odcinek walki z kompletnie pijanymi kierowcami. Tym razem za kółko wsiadł mężczyzna, który ledwo co osiągnął pełnoletność. Okazało się, że to nie jedyne przewinienie 18-latka. Szczegóły na se.pl.

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (5/6 marca 2023 r.) w Szubinie (woj. kujawsko-pomorskie). Na jednej z dróg dojazdowych "popisał się" 18-letni mężczyzna. - Kierowca forda nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego utracił panowanie nad autem i uderzył w barierę zamontowaną przy trasie. Wygląd mężczyzny ewidentnie wskazywał, że jest on kompletnie pijany, co potwierdził alkomat, który wykazał w organizmie 18-latka aż 2,7 promila alkoholu - informuje nas kom. Justyna Andrzejewska z KPP Nakło nad Notecią.

Kujawsko-pomorskie. Pijany jak smok 18-latek spowodował kolizję

Kolizja po pijaku to nie wszystko. Szubińscy policjanci ujawnili, że mężczyzna nie miał prawa wsiadać za kółko, ponieważ... nie ma prawa jazdy. Teraz grozi mu nawet bezwzględne więzienie.

- Mieszkaniec szubińskiej gminy trzeźwiał pod opieką rodziny. Niebawem kryminalni przedstawią mu zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grożą 2 lata pozbawienia wolności. 18-latek poniesie też odpowiedzialność za prowadzenie forda bez wymaganych uprawnień - podsumowała komisarz Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Pijany kierowca rozbił busa o radiowozów policyjny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany