policja pijani

i

Autor: Podlaska Policja

Zaskakujące ustalenia

Dziwne zachowanie 83-latka w Osiu! Mężczyzna biegał nerwowo po ulicy z latarką. Na miejsce wezwano policję

2022-12-30 11:30

Oscy policjanci pomogli 83-letniemu mężczyźnie, który nocą błąkał się po ulicy w Osiu (pow. świecki). Funkcjonariusze zaopiekowali się starszym panem i zabrali do radiowozu, gdzie mógł się ogrzać. Pomogli również ustalić gdzie mieszka senior i przekazali go pod opiekę rodzinie.

Osie: 83-latek biegał nerwowo po ulicy z latarką! Na miejsce wezwano policję

W czwartek, 29 grudnia około 4:20 nad ranem, oficer dyżurny komendy w Świeciu odebrał zgłoszenie, że w Osiu (pow. świecki) po jezdni ma nerwowo biegać mężczyzna z latarką.

- We wskazany rejon natychmiast pojechali policjanci i rozpoczęli jego poszukiwania. Na środku jednej z ulic zauważyli seniora. Mężczyzna był zdezorientowany. Nie potrafił wyjaśnić co robi w tym miejscu i dlaczego wyszedł z domu - mówi kom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

Dzielnicowi zaopiekowali się seniorem. Z uwagi na silne opady deszczu, mężczyzna był przemoczony i zmarznięty, dlatego też zabrali go do radiowozu, gdzie mógł się ogrzać. Interwencja asp. Dawida Łepek i mł. asp. Marcina Bronisza zakończyła się szczęśliwie. Po ustaleniu tożsamości mężczyzny i miejsca zamieszkania policjanci przekazali 83-latka pod opiekę rodziny.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Policjanci weszli do płonącego pustostanu po bezdomnego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany