Agresywny pies wbił zęby w twarz młodej kobiety. Szokująca reakcja właścicielki! Jak tak mogła?!

2022-01-25 11:43
Agresywny pies wbił zęby w twarz młodej kobiety. Szokująca reakcja właścicielki! Jak tak mogła?!
Autor: pixabay.com Agresywny pies wbił zęby w twarz młodej kobiety. Szokująca reakcja właścicielki! Jak tak mogła?!

To się nie mieści w głowie! Dwoje spacerowiczów, przechadzających się po Sartowicach (gmina Świecie), zostało zaatakowanych przez agresywne psy. Jak informuje lokalny portal, czworonogi nie miały aktualnych szczepień przeciwko wściekliźnie!

Jak informuje portal Extra Świecie, do zdarzenia doszło w niedzielę, 23 stycznia. To wtedy trzy osoby wybrały się na przechadzkę po Sartowicach (gmina Świecie). W pewnym momencie do spacerowiczów podbiegły dwa psy. Najpierw jamnik, a później, znacznie większy, groźnie wyglądający w typie wyżła.

Czytaj: Bydgoszczanie zamienili 1,50 zł na ogromne pieniądze! Takie coś zdarza się bardzo rzadko

Czworonogi nie był przyjaźnie nastawione i najpierw zaatakowały 21-latkę, a później 22-letniego mężczyznę. Według ustaleń portalu, najbardziej ucierpiała kobieta, ponieważ pies zaczął ją gryźć po twarzy. Pokrzywdzona ma wyraźne ślady kłów na policzku i uchu, natomiast mężczyzna pogryzioną nogę.

Najbardziej szokuje zachowanie właścicielki psów, która - jak informuje Extra Świecie - ograniczyła się tylko do ich przywołania. Kobieta nie pomogła także w żaden sposób pokrzywdzonym, którzy ostatecznie trafili do szpitala

Sprawę wyjaśnia świecka policja, która już teraz ustaliła, że psy nie miały aktualnego szczepienia przeciwko wściekliźnie!

Sonda
Czy zostałeś kiedyś pogryziony przez psa?
Tragedia w Wolbromiu, utopili się ratując psa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE