Bili i kopali po całym ciele. Brutalni napastnicy zaatakowali mężczyznę w jego domu

2020-02-21 14:46 EIB
Bili i kopali po całym ciele. Brutalni napastnicy zaatakowali mężczyznę w jego domu
Autor: KWP Bydgoszcz Bili i kopali po całym ciele. Brutalni napastnicy zaatakowali mężczyznę w jego domu

Dwóch mieszkańców gminy Janowiec Wielkopolski usłyszało dzisiaj zarzut pobicia. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem. Teraz czeka ich proces w sądzie. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę (19.02.20) około południa na terenie Janowca Wielkopolskiego. Do mieszkania pokrzywdzonego przyszło dwóch mężczyzn (w wieku 30 i 36 lat), którzy pobili go, uderzając i kopiąc po całym ciele. Do takiej sytuacji doszło dwukrotnie w odstępie kilkunastu minut. Podczas drugiego pobicia, pokrzywdzonemu udało się uciec i ukryć w mieszkaniu sąsiadki.

46-latek z obrażeniami ciała trafił do placówki medycznej, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy. Dopiero w godzinach wieczornych poinformował mundurowych o zajściu w jego mieszkaniu.

Wczoraj (20.02.20) żnińscy i janowieccy policjanci zatrzymali sprawców pobicia, którzy trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj (21.02.20) funkcjonariusze doprowadzili 30-sto i 36-latka do prokuratora, który zdecydował o zastosowaniu wobec nich policyjnego dozoru i poręczenia majątkowego. Ponadto zakazał im opuszczania kraju i zbliżania się do pokrzywdzonego. Zachowanie mężczyzn oceni sąd. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.  

PRZECZYTAJ: Zuchwała kradzież w walentynki! Sprawcy użyli własnego gazu

Policjant na piechotę złapał motorowerzystę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.