Burze i ulewne deszcze w Kujawsko-Pomorskiem. Zalane ulice i piwnice. Ponad 160 zgłoszeń do straży

i

Autor: CC Unsplash.com / Zdjęcie ilustracyjne Burze i ulewne deszcze w Kujawsko-Pomorskiem. Zalane ulice i piwnice. Ponad 160 zgłoszeń do straży

Pogoda zaatakowała region

Burze i ulewne deszcze w Kujawsko-Pomorskiem. Zalane ulice i piwnice. Ponad 160 zgłoszeń do straży

2022-08-16 20:18

Kujawsko-pomorskie: Burze i ulewy przeszły we wtorkowe popołudnie nad regionem. Straż Pożarna otrzymała ok. 170 zgłoszeń. Chodziło głównie o zalane piwnice i garaże. Na szczęście nikt nie został ranny - podaje Polska Agencja Prasowa.

Kujawsko-pomorskie: Burze i ulewne deszcze w regionie. Straż pożarna z ok. 170 zgłoszeniami

Szalona pogoda nawiedziła region. Ulewne deszcze i nawałnice przechodziły głównie nad powiatami toruńskim i bydgoskim, a także Inowrocławiem. - Wpłynęło ok. 170 zgłoszeń o zalaniu piwnic, budynków, pojazdów i garaży. Sytuacja się jednak normalizuje. Front burzowy przeszedł już nad regionem. Wygląda na to, że pogoda się poprawia - poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową dyżurny operacyjny Komendy Wojewódzkiej PSP.

Czytaj też: Emilianowo: nie żyje czteroosobowa rodzina. Tomasz L. nie został aresztowany. Kiedyś chciał być radnym

Przedstawiciel służb dodał, że część zgłoszeń dotyczyła też zalanych ulic, ale woda sukcesywnie z nich spływała. - Nikt nie został ranny. Nie było na szczęście poważniejszych i bardzo groźnych sytuacji - podsumował w rozmowie z PAP.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Boisz się burzy?
Burza w lubelskim, właściciel auta miał wiele szczęścia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE