Bydgoscy policjanci zajrzeli do lodówki 33-latka i doznali szoku! Takie znaleziska nikt się nie spodziewał

i

Autor: KWP w Bydgoszczy, pixabay.com Bydgoscy policjanci zajrzeli do lodówki 33-latka i doznali szoku! Takie znaleziska nikt się nie spodziewał

Bydgoscy policjanci zajrzeli do lodówki 33-latka i doznali szoku! Takie znaleziska nikt się nie spodziewał

2022-05-26 11:10

Policjanci przecierali oczy ze zdumienia, gdy zajrzeli do mieszkania na bydgoskim Błoniu. Jak się szybko okazało, 33-latek mężczyzna trzymał w nim niemal kilogram narkotyków: amfetaminy, metaamfetaminy i marihuany. Część z zakazanych substancji była schowana w... lodówce! Teraz bydgoszczaninowi grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Blisko kilogram narkotyków przejęty przez bydgoskich policjantów

W miniony poniedziałek (23.05.2022) policjanci ustalili, że mieszkaniec Błonia może mieć związek z przestępczością narkotykową, a w mieszkaniu przechowuje zabronione środki. Pojechali tam, by to sprawdzić.

Czytaj: Bydgoszcz: CBŚP i KAS rozbiły grupę oszustów! Zatrzymano aż 12 osób [ZDJĘCIA]

- Po przedstawieniu mężczyźnie powodu przybycia przystąpili do przeszukania mieszkania. Kluczowym miejscem okazała się lodówka, gdzie policjanci ujawnili znaczne ilości narkotyków 650 gramów amfetaminy oraz 177 gramów metaamfetaminy. Natomiast na parapecie w pokoju oraz piwnicy, z której 33-latek korzystał, zabezpieczyli łącznie 137 gramów marihuany - informuje kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Po uzyskaniu wstępnej opinii mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, a następnie trafił do prokuratora. Ten po zapoznaniu się z materiałami sprawy poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka zapobiegawczego i skierował go do sądu.

W środę (25.05.2022) sędzia po analizie akt sprawy przychylił się do wniosku i aresztował 33-latka na trzy miesiące. Bydgoszczaninowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Jak w skali od 1 do 5 oceniasz pracę bydgoskiej policji?
Dubiażyn (woj. podlaskie). Młodzi małżonkowie stracili w pożarze nowo zakupiony dom. Spędzali w nim dopiero pierwszą noc!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE