Magia świąt

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022 powoli dobiega końca! To ostatnia szansa, aby go odwiedzić [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-12-21 12:42

Już tylko do czwartku, 22 grudnia czynne będą jarmarkowe domki na ul. Mostowej i na Starym Rynku. Tego dnia życzenia świąteczne mieszkańcom złożą władze miasta. Z kolei do poniedziałku 26 grudnia (poza wigilią) skorzystamy z zimowego miasteczka i oferty gastronomiczno-handlowej przy Placu Teatralnym i na Starym Rynku.

Ostatnie dni Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022 powoli dobiega końca

Za nami 4 tygodnie wspaniałej przedświątecznej atmosfery, jaką zapewniał w Bydgoszczy świąteczny jarmark – jedyny w Polsce, odbywający się na moście. Ze względu na duże zainteresowanie odwiedzających, każdego roku rozrasta się o kolejne staromiejskie uliczki i place.

- W tym roku zapewniliśmy ponad 150 godzin koncertów, które zagrali lokalni artyści. Najwięcej odwiedzin odnotowaliśmy w pierwszy weekend jarmarku, kiedy to spadł śnieg. Było magicznie, a fotograficzne kadry rozlały się w mediach społecznościowych tworząc najlepszą reklamę - mówią organizatorzy Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego.

Ostatni dzień Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego 2022

Ostatni zaplanowany koncert odbędzie się w czwartek od godz. 16:15. Usłyszymy kolędy w wykonaniu chóru akademickiego UKW, Adę Rychwalską i Trio Elektro z Wydziału Jazzowego Akademii Muzycznej. O godz. 17:00 na scenie pojawi się prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, który wspólnie z przewodniczącą Rady Miasta Moniką Matowską oraz biskupem Krzysztofem Włodarczykiem złożą mieszkańcom świąteczne życzenia.

Sonda
Lubicie Jarmarki Świąteczne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany