Trwają przygotowania

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022. Młyn powraca na Plac Teatralny! [ZDJĘCIA]

2022-11-08 7:45

Rozpoczęły się przygotowania do największej świątecznej atrakcji w mieście - na Starym Rynku, ulicy Mostowej i Placu Teatralnym trwa montaż zimowego miasteczka. Co jeszcze pojawi się na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym? Podajemy szczegóły!

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022

Do Bydgoszczy przyjechały już pierwsze elementy zimowego miasteczka. Na Placu Teatralnym pojawi się sporych rozmiarów młyńskie koło, z którego odwiedzający jarmark będą mogli podziwiać panoramę miasta. To jedyna taka okazja w roku. W tej okolicy stanie także karuzela świąteczna, kolejka dla dzieci i niełatwy do przejścia labirynt luster. Lubiący wyzwania będą mogli sprawdzić się w grach zręcznościowych. Wstęp za atrakcje będzie biletowany.

Na Placu Teatralnym staną także domki handlowe, w których kupimy drewniane zabawki, pierniki, oscypki, gęsinę, gofry oraz wędliny. W tym miejscu tradycyjnie napijemy się grzańca i gorącej czekolady.

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022. Tak wyglądają przygotowania!

Bydgoski Jarmark Świąteczny rozpocznie się 19 listopada i potrwa do 22 grudnia. Zimowe miasteczko zostanie z nami nieco dłużej, poza wigilią będzie czynne do 26 grudnia włącznie.

Więcej informacji na temat tegorocznych wystawców podajemy tutaj: Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022. Znamy tegorocznych wystawców

Sonda
Lubisz jarmarki świąteczne?
Bydgoski Jarmark Świąteczny wciąż zachwyca! Zobacz, jak tu pięknie
Nasi Partnerzy polecają