Bydgoszczanin porzucił w nocy swoje auto i zniknął! Policja apeluje o pomoc

i

Autor: KPP w Tucholi Bydgoszczanin porzucił w nocy swoje auto i zniknął! Policja apeluje o pomoc

Gdzie jest Piotr?

Bydgoszczanin porzucił w nocy swoje auto i zniknął! Policja apeluje o pomoc

2022-07-26 14:03

Policjanci z Tucholi poszukują 56-letniego mieszkańca Bydgoszczy, który wczoraj (25 lipca) w godzinach wieczornych wyszedł z domu i pojechał autem do miejscowości Końskie Błota (gmina Tuchola). - Tam pozostawił pojazd i oddalił się w nieznanym kierunku. Ktokolwiek zna los mężczyzny proszony jest o kontakt - wyjaśniają mundurowi.

Bydgoszczanin porzucił w nocy swoje auto i zniknął! Policja apeluje o pomoc

W poniedziałek (25.07.2022 r.) w godzinach nocnych policjanci zostali poinformowaniu o zaginięciu 56-letniego mieszkańca Bydgoszczy.

Zobacz: Wąż wślizgnął się do mieszkania w Bydgoszczy! Przerażony mężczyzna wezwał pomoc [ZDJĘCIA]

- Mundurowi przyjęli od rodziny zawiadomienie i rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. Piotr Kardacz w chwili zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki typu jeans, białą koszulkę, kurtkę skórzaną koloru czarnego oraz wysokie buty sportowe koloru czarnego z czerwonymi podeszwami i napisem „Nike” - wyjaśnia rzecznik tucholskiej policji.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost 194 cm,
  • szczupłej budowy ciała,
  • włosy krótkie,
  • oczy niebieskie.  

Znaki szczególne: brak połowy paliczka środkowego palca prawej dłoni.

Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tucholi, tel. 47 75 23 200, najbliższą jednostką Policji, lub poprzez numer alarmowy 112.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Poszukiwania ciała zaginionego Fabiana Zydora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE