Ciała dwóch młodych mężczyzn znalezione w garażu

i

Autor: SHUTTERSTOCK, Dariusz Kucharski/SUPER EXPRESS Do tragedii doszło w miejscowości Krąplewice (woj. kujawsko-pomorskie).

Makabryczne odkrycie

Ciała dwóch młodych mężczyzn w garażu. Co tam się stało?

2022-12-20 19:39

Tragedia w miejscowości Krąplewice (woj. kujawsko-pomorskie). We wtorek (20 grudnia) nad ranem w garażu znaleziono ciała dwóch młodych mężczyzn. Co się stało? Szczegóły w dalszej części artykułu.

Tragedia w Krąplewicach. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

Krąplewice to wieś niedaleko Świecia. We wtorek (20 grudnia) nad ranem dokonano tam wstrząsającego odkrycia. W zamkniętym garażu stał samochód. W aucie znaleziono ciała dwóch młodych mężczyzn. Młodszy z nich miał 28 lat. Starszy - 30. - Po godz. 6 otrzymaliśmy zgłoszenie o dwóch nieprzytomnych osobach będących w aucie w jednym z garaży na terenie Krąplewic - tłumaczy Joanna Tarkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu, cytowana przez "Gazetę Pomorską". Mężczyznom próbowały pomóc służby ratownicze, które przyjechały na miejsce.

Niestety, reanimacja nie pomogła. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 28 i 30-latka. Mężczyźni najprawdopodobniej zatruli się spalinami, ale więcej wyjaśni sekcja zwłok. Ciała obu mężczyzn zostały zabezpieczone. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać szczegóły tej sprawy.

CZYTAJ TEŻ: Bydgoszcz: 19-latek wyskoczył z okna na szóstym piętrze! Zmarł mimo reanimacji [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Biały horror w Sokołowie Podlaskim. 40-latek zamarzał na śniegu, pomoc przyszła w ostatniej chwili
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany