Szok!

Dantejskie sceny w bydgoskim Fordonie! Ulica zapadła się pod samochodami

2023-03-08 9:43

Bydgoszcz: We wtorek, 7 marca doszło do poważnej awarii wodociągowej przy ul. Kleina w Fordonie. Ulica została zalana wodą, a część podłoża zapadła się pod dwoma samochodami. Na miejscu byli reporterzy Radia ESKA Bydgoszcz, którzy przekazali zdjęcia! Szczegóły na se.pl.

To nie był spokojny wieczór w Fordonie. Poważny wypadek na terenie Bydgoszczy miał miejsce we wtorek (7 marca 2023 r.) przed godziną 19:00 - podają reporterzy Radia ESKA Bydgoszcz. Na miejscu od razu zjawiły się służby. Światła policyjne, a także strażaków i pogotowia było widać już z daleka. W okolicy zdarzenia kręcili się ludzie - część z nich musi liczyć się ze stratami finansowymi. Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych, ale całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie.

Bydgoszcz. Dantejskie sceny w Fordonie! Ulica zapadła się pod samochodami

- Jechałam z synem do przychodni. Była cała ulica zalana. Tu było pełno wody, po kostki. Zadzwoniłam na 112 i okazało się, że rzeczywiście rura pękła. Po przeciwnej stronie mieszka moja mama. Automatycznie nie mieli wody, prądu i gazu - powiedziała dziennikarzom Radia ESKA Bydgoszcz mieszkanka bloku przy ul. Kleina.

W wyniku awarii pod dwoma pojazdami zapadła się ulica. Służby wyciągały oba auta za pomogą specjalistycznego sprzętu. Co jeszcze wiemy? Awarii uległo przyłącze rury wodociągowej. Woda zalała ulice i podmyła asfalt. Według relacji mieszkańców, którzy znajdowali się we wtorek wieczorem na miejscu zdarzenia - woda przedostała się również do piwnic.

Przez wiele godzin mieszkańcy bloków przy ul. Kleina, gdzie doszło do awarii musieli liczyć się z przerwą w dostawie wody. Awaria została usunięta po godz. 6.00 - przekazał n dyżurny wodociągów. Pod tekstem prezentujemy galerię ze zdjęciami z miejsca zdarzenia. Zobaczcie, jak wyglądały dziury, do których wpadły samochody!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Bydgoszczanin trzymał w domu narkotyki, a jego brat potężny arsenał broni

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki