Dramat obok Exploseum w Bydgoszczy! Nastolatka spadła z wysokości i zginęła

i

Autor: pixabay.com, ago

Sprawę bada policja

Dramat obok Exploseum w Bydgoszczy! 18-latka spadła z wysokości i zginęła na oczach wszystkich

2023-09-01 12:26

Kolejna tragedia w Bydgoszczy! Jak przekazuje "Gazeta Wyborcza", w czwartek w nocy (31 sierpnia) w lesie na terenach po Zachemie przebywało sześcioro nastolatków. Mieli tutaj wcześniej wspólnie oglądać zachód słońca. Niestety chwila nieuwagi i doszło do tragedii. Jedna z dziewcząt zginęła. Sprawę jej śmierci bada bydgoska policja.

Ta tragedia wstrząsnęła mieszkańcami Bydgoszczy. W czwartkową noc (31 sierpnia) na ul. Nobla, na terenie byłego Zachemu, w pobliżu Exploseum, gdzie stoją opuszczone, przedwojenne magazyny wydarzył się dramat. Jak nieoficjalnie dowiedziała się bydgoska "Wyborcza", w lesie wśród opuszczonym budynków było sześcioro młodych ludzi. Wiadomo, że wchodzili do środka opuszczonych budynków lub chodzili po fragmentach murów.

Czytaj: 42-latek zginął w pożarze kamienicy. Śledczy nie mają wątpliwości: "Doszło do podpalenia"

- Podczas przechodzenia po konstrukcji 18-latka spadła z ok. 12 metrów. O wypadku służby zawiadomili jej znajomi. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek - powiedziała PAP kom. Kowalska.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia oraz tego, dlaczego młodzi ludzie znaleźli się w tym miejscu. Wiele opuszczonych budynków, które się tam znajduje, jest w bardzo złym stanie technicznym.

Sonda
Czy policji uda się ustalić przebieg tragedii?
Po pijaku wjechał do rowu. Świadek sam chciał ukarać kierowcę