Drzewo zmiażdżyło renaulta! 47-latek nie żyje, kobieta z dwójką dzieci w szpitalu

i

Autor: 3centista/cc0/Pixabay.com Drzewo spadł na renaulta fluence w Głuszycach pod Świeciem, doprowadzając do śmierci 47-latka. Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 29 lipca, zdj. ilustracyjne

Wielka tragedia

Drzewo zmiażdżyło renaulta! 47-latek nie żyje, kobieta z dwójką dzieci w szpitalu

2023-07-29 21:06

Drzewo spadł na renaulta fluence w Gołuszycach pod Świeciem, doprowadzając do śmierci 47-latka. Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 29 lipca, ok. godz. 18.30. Mężczyzna podróżował drogą powiatową razem z trzema innymi osobami: kobieta i dwojgiem dzieci, którzy zostali ranni i trafili do szpitala. Chwilę wcześniej przechodziła tamtędy nawałnica.

Drzewo spadło na renaulta. Śmiertelny wypadek pod Świeciem

47-letni mężczyzna zginął w wypadku w Gołuszycach pod Świeciem, po tym jak na jego renaulta fluence spadło drzewo. Wszystko działo się w sobotę, 29 lipca, ok. 18.30, na lokalnej drodze powiatowej, niedługo po przejściu nad regionem nawałnicy. Jak wstępnie informuje tamtejsza policja, 47-latek podróżował jako pasażer razem z kobietą, która prowadziła samochód, i dwojgiem dzieci. Po uderzeniu drzewa mężczyzna, mieszkaniec Bydgoszczy, zginął na miejscu. Pozostałe osoby zostały ranne, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. - Gdy dojechaliśmy na miejsce, musieliśmy je uwolnić ze zniszczonego auta, a później przekazaliśmy je załodze karetki pogotowia, która zabrała ich do szpitala - wszyscy byli przytomni - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. Drzewo, które spadło na pojazd, zostało już usunięte. Policja wszczęła w tej sprawie postępowanie, przeprowadzając m.in. oględziny miejsca zdarzenia.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Widziała, jak Agnieszka rozjeżdża Bartka. 22-latka z zarzutem zabójstwa