Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski. Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE. Zadania, arkusze i odpowiedzi CKE egzaminu ósmoklasisty z angielskiego [26.05.2022]

2022-05-26 13:00
 Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski. Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE. Zadania, arkusze i odpowiedzi CKE egzaminu ósmoklasisty z angielskiego [26.05.2022]
Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS, CKE Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski. Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE. Zadania, arkusze i odpowiedzi CKE egzaminu ósmoklasisty z angielskiego [26.05.2022]

Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski odpowiedzi, zadania, arkusze CKE, pytania. W czwartek, 26.05.2022, ostatni dzień egzaminu ósmoklasisty 2022. 26 maja uczniowie przystąpili do testu z języka obcego. Większość z nich wybrała, że będzie to angielski. Punktualnie o godzinie 9:00 tegoroczni absolwenci szkół podstawowych otrzymali arkusze z pytaniami, przygotowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Jakie pytania i zadania pojawiły się na egzaminie ósmoklasisty 2022 z języka angielskiego? Arkusze zadań z egzaminu ósmoklasisty 2022 angielskiego znajdziecie w naszym artykule poniżej. Następnie podamy odpowiedzi z egzaminy ósmoklasisty 2022 z języka angielskiego. Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski, odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.

Arkusz CKE i odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ. Odpowiedzi są sugerowane - zadania rozwiązuje nasz ekspert, nauczyciel języka angielskiego.

Arkusz CKE i sugerowane odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z angielskiego 2022 opublikujemy w galerii poniżej. Tymczasem przypominamy, z czym uczniowie mierzyli się w zeszłym roku.

Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski odpowiedzi, zadania, arkusze CKE, pytania

Egzamin ósmoklasisty 2022: język angielski. W czwartek, 26 maja, o godz. 9:00 uczniowie rozwiązali ostatni test egzaminu ósmoklasisty 2022. Ostatnim z testów, z którym przyjdzie im się zmierzyć będzie język angielski. Jakie pytania i zadania znalazły się w arkuszach przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) na egzaminie ósmoklasisty 2022 z języka angielskiego? Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań?

Czytaj: Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski. Przecieki z języka angielskiego hulają po Twitterze! "To odpowiedzi do słuchania"

Chcesz wiedzieć, czy dobrze odpowiedziałeś na pytania na egzaminie ósmoklasisty 2022 z angielskiego? Porównaj swoje odpowiedzi z tymi, naszymi. Będziemy aktualizować informacje na bieżąco. Zanim pojawią się oficjalne odpowiedzi, te publikowane tutaj są przygotowane przez naszego eksperta, jednak nie ma pewności, że są w 100% prawidłowe. Na to trzeba będzie jeszcze poczekać. A co z arkuszami? Arkusze zadań CKE z egzaminy ósmoklasisty 2022 z języka angielskiego opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Zobacz: Egzamin ósmoklasisty 2022: język angielski. "Czuję, że mnie pokona". Mnóstwo emocji w sieci! Relacja na żywo

Egzamin ósmoklasisty 2022: język angielski. ARKUSZ CKE, ODPOWIEDZI, TEMAT OSTATNIEGO ZADANIA. Co było na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego?

Egzamin ósmoklasisty 2022. Czekamy na arkusze CKE z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Gdy tylko Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje arkusze z egzaminy z angielskiego, podamy sugerowane odpowiedzi. Arkusz CKE i odpowiedzi pojawią się w galerii poniżej. Na razie przypominamy arkusz z próbnego egzaminu ósmoklasisty z angielskiego z 2021 roku.

Sonda
Czy matematyka na egzaminie ósmoklasisty 2022 była łatwa?
Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE