Egzamin ósmoklasisty 2022

i

Autor: Piotr Lampkowski/Super Express Egzamin ósmoklasisty 2022

Egzamin ósmoklasisty 2022. Przecieki z matematyki pilnie poszukiwane. "Halo, halo Podlasie, kiedy dacie przecieki"

Egzamin ósmoklasisty 2022. Przecieki z egzaminu z matematyki poszukiwane. Uczniowie przeszukują internet mając nadzieję, że znajdą jakieś przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022 z matematyki.

Czy są przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022 z matematyki?

Egzamin ósmoklasisty 2022, uczniowie chcieliby znać przecieki z egzaminu z matematyki. Dzień przed egzaminem z matematyki, ósmoklasiści ruszyli na poszukiwania gotowych zadań, licząc na przecieki z tegorocznego egzaminu. Uczniowie marzą, by poznać przecieki z matematyki.

Czytaj także: Egzamin ósmoklasisty 2022: Polski. "Każdy mówi, że egzamin łatwy, a ja mam 5% wtf". Sprawdź arkusze CKE i odpowiedzi! Relacja na żywo

Jednak UWAGA! Gdyby w internecie pojawiły się przecieki, mogło by to oznaczać, że egzamin zostanie odwołany i przeprowadzony w innym terminie. O sprawie musiałaby zostać powiadomiona prokuratura. Mimo to, ósmoklasiści ryzykują i szukają przecieków.

"Halo, halo, Podlasie, kiedy dacie przecieki?" - piszą uczniowie na Twitterze. To właśnie na Podlasiu dwa lata z rzędu miało dojść do wycieków zadań, które później pojawiły się na maturze.

Ósmoklasiści zaskoczeni przez Zemstę Fredry. „Było fifty fifty"
Sonda
Którego przedmiotu na egzaminie ósmoklasisty obawiasz się najbardzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE