Matura, egzamin maturalny

i

Autor: SHUTTERSTOCK Matura z polskiego rozszerzonego. Pierwsze komentarze. "Co to kur** było?"

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2024: Odpowiedzi z matematyki w jednym miejscu! Eksperci rozwiązują E8 z matematyki

2024-05-15 13:15

Egzamin ósmoklasisty 2024 z matematyki wzbudza mnóstwo emocji. To stresujący moment przede wszystkim dla tych, którzy lepiej czują się w przedmiotach humanistycznych. Mamy nadzieję, że E8 z matematyki przyniesie wam upragnione wyniki. W tym miejscu znajdziecie odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Szczegóły na se.pl.

Egzamin ósmoklasisty 2024 z matematyki zaplanowano na 15 maja, czyli na drugi dzień tegorocznego E8. Test z "królowej nauk" trwał 100 minut, chyba że któryś/któraś z uczniów ma specjalne zaświadczenie. Na kilka tygodni przed egzaminem przekazywaliśmy w naszym serwisie dobre wieści dla zdających. Obowiązywały wymagania zawarte w rozporządzeniu ministra edukacji, co w praktyce oznacza mniejszą liczbą zadań i wycięcie z wymagań najtrudniejszych zagadnień. Podczas egzaminu z matematyki uczniowie mogą uzyskać 25 punktów, z czego tylko 10 z zadań otwartych. Wygląda na to, że jest łatwiej, niż jeszcze kilka lat temu. Dalszy ciąg materiału z wątkiem z odpowiedziami z egzaminu z matematyki znajdziecie pod galerią ze zdjęciami.

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2024: Odpowiedzi z E8 z matematyki i arkusze CKE

Po zakończonym egzaminie ósmoklasisty z matematyki, uczniowie żywo dyskutują na temat zaznaczonych przez nich odpowiedzi. Nasza redakcja spieszy z pomocą. Po zakończeniu E8 z matematyki i uzyskania zielonego światła od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, opublikowaliśmy w tym artykule arkusz z matematyki. W powyższej galerii pojawią się też odpowiedzi!

Nasi dziennikarze na bieżąco będą aktualizować wątek z odpowiedziami ekspertów serwisu "Matematyka Gryzie", zajdziecie u nas również komplet arkuszy CKE i komentarze zdających. Przy rozwiązywaniu zadań pomogą nam eksperci, aby nie było żadnych wątpliwości. Za wszystkie uczennice i wszystkich uczniów niezmiennie trzymamy kciuki. Koniecznie dajcie nam znać, jak poszedł egzamin z polskiego, matematyki i języka obcego.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki