Gigantyczny mandat dla kierowcy mercedesa w Bydgoszczy! Policjanci nie mieli wyjścia

i

Autor: KMP Bydgoszcz

Grupa "SPEED" w akcji

Gigantyczny mandat dla kierowcy mercedesa w Bydgoszczy! Policjanci nie mieli wyjścia

2023-06-13 7:20

Bydgoscy policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali, łamiącego przepisy drogowe, kierowcę mercedesa. - Mężczyzna ignorował znaki mówiące o dozwolonej prędkości i jechał o 78 km/h za szybko - wyjaśnia rzecznik bydgoskiej policji. Policyjna kontrola zakończyła się dla niego mandatem w wysokości 2500 złotych i 15 punktami karnymi.

Bydgoscy policjanci z grupy „Seed” prowadzili kontrolę bezpieczeństwa w ruchu drogowym na ulicy Jana Pawła II w Bydgoszczy. Do dyspozycji mieli ręczny miernik prędkości. W pewnym momencie zauważyli mercedesa, którego kierujący za nic miał znaki nakazujące jazdę z ograniczoną prędkością. Funkcjonariusze dokonali pomiaru prędkości, z jaką auto jechało w terenie zabudowanym.

Zobacz: Wsiadła do autobusu, od 17 lat nie dojechała do domu. Nagły zwrot w sprawie Małgorzaty!

- Policyjny miernik wskazał, że mercedes pędził 128 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalne było 50 km/h. Niebezpieczną jazdę natychmiast przerwali policjanci, zatrzymując 49-letniego mężczyznę do kontroli drogowej - wyjaśnia rzecznik KMP w Bydgoszczy.

Nierozważny mieszkaniec Wrześni został ukarany za to wykroczenie mandatem karnym w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi. Zostało mu również zatrzymane elektronicznie prawo jazdy.

Sonda
Jak w skali od 1 do 5 oceniasz pracę bydgoskiej policji?
Policjanci z Torunia zaskoczyli kierowców dronem. Wszystko się wydało