Gofry w kształcie penisów i wagin podbiają Bydgoszczy. Byliśmy w środku!

i

Autor: Daria Siedlecka

Sprawdzamy!

Gofry w kształcie penisów i wagin podbiają Bydgoszczy. Byliśmy w środku! [GALERIA]

2023-02-09 10:04

Waginę i penisa można już zjeść w wielu miastach w Polsce. Kontrowersyjne wyroby cukiernicze nie tylko przyciągają wzrok, ale – łamią tematy tabu i edukują seksualnie. Lokal sieci D-Lickcious tym razem zawitał do w Bydgoszczy. Reporterzy Radia ESKA byli na miejscu i sprawdzili, jak smakują te dość nietypowe wyroby!

Gorfy w kształcie wagin i penisów zakupią już mieszkańcy Poznania, Krakowa i Łodzi, a niebawem „słodkie przyrodzenie” posmakował będą mogli szczecinianie. Kolejnym punktem na mapie znanej sieci jest Bydgoszcz! To już piąta lokalizacja D-Lickcious. Jak zaznaczają właściciele - prawdziwy „porn food” i forma promowania życia bez tabu. Koszt poszczególnych produktów to 15-18 zł. W ofercie znajdziemy D-Waffle – czyli takie w kształcie penisów, a także V-Waffle, czyli gofrowe waginy.

Dodatkowo, tak jak w innych punktach sieciówki, w lokalu znajdziemy kącik wiedzy. Jest on poświęcony ludzkiej seksualności. Punkt zlokalizowany jest przy ul. Marszałka Focha 10 - informuje Radio ESKA.

Podczas oficjalnego otwarcia można było zakupić gadżety D-Lickcious, takie jak koszulki z logiem. W internecie można natomiast znaleźć materiały w formie podcastów. Są one dostępne m.in. na Spotify. Nagrania ukazują się pod nazwą #Sexpodcast by D-Lickcious”.

Sonda
Czy gofry w kształcie genitaliów to dobry pomysł?
Robią gofry w kształcie genitaliów. Poznańska cukiernia robi furorę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany