Groźny pożar w bydgoskim Myślęcinku. Ewakuacja mieszkańców

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Groźny pożar w bydgoskim Myślęcinku. Ewakuacja mieszkańców

Niepokojące informacje

Groźny pożar w bydgoskim Myślęcinku. Ewakuacja mieszkańców

2023-11-29 8:30

Niespokojny poranek w województwie kujawsko-pomorskim. W środę (29 listopada 2023) po godzinie 5:10 w Myślęcinku wybuchł pożar budynku wielorodzinnego. Ewakuowano około 30 mieszkańców - informuje dyżurny KW PSP w Toruniu.

Z relacji dyżurnego KW PSP w Toruniu wynika, że zgłoszenie o pożarze w Myślęcinku wpłynęło do służb ok. godziny 5:12. Ogień pojawił się na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. - Z budynku ewakuowano około 30 mieszkańców. W działaniach udział bierze 7 zastępów JOP - podali strażacy. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Więcej informacji przekażemy wkrótce.

Kujawsko-pomorskie: Dwa pożary w ciągu godziny

Kilka minut po godzinie 6, strażacy otrzymali informację o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Cygańskiej we Włocławku. Ogień pojawił się w mieszkaniu na parterze. - Z pomieszczenia objętego pożarem ewakuowano 1 osobę, którą przekazano ZRM. W działaniach udział biorą 4 zastępy PSP - informuje dyżurny KW PSP w Toruniu.

...............................................................................................................

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].