IMGW ostrzega Bydgoszcz. Pogodowy armagedon i paskudne warunki [28.07.2020]

2020-07-28 14:26
Burza i intensywne opady deszczu
Autor: CC Pixabay.com IMGW ostrzega Bydgoszcz. Pogodowy armagedon i paskudne warunki [28.07.2020] / Zdjęcie poglądowe

Uwaga Bydgoszcz i województwo kujawsko-pomorskie - IMGW ostrzega nasz region przed burzami z gradem. Za oknami będzie bardzo niespokojnie. Służby meteo informują, że prognoza pogody na najbliższe kilkanaście godzin jest wyjątkowo niekorzystna. W drugiej części dnia bydgoszczanie nie powinni planować długich spacerów. Zobaczcie szczegóły poniżej!

Ostrzeżenie IMGW dla Bydgoszczy - 28.07.2020

Prognoza pogody na wtorek od wczesnych godzin porannych nie wyglądała zbyt dobrze. Eksperci IMGW potwierdzają, że w Bydgoszczy i okolicach mogą się pojawić burze z gradem. Prawdopodobieństwo oceniają na 80%. Komunikat obowiązuje od 14:00, aż do północy. Uwaga - możliwe są aktualizacje! Poniżej przypominamy, co oznacza żółty alert IMGW.

- Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne - czytamy w serwisie IMGW.

Ostrzeżenie IMGW dla Bydgoszczy. Komunikat BCZK - 28.07.2020

- Na podstawie ostrzeżenia IMGW, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że na terenie miasta Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego od godz. 14:00 dnia 28.07.2020 r. do godz. 24:00 dnia 28.07.2020 r. prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 20 mm oraz porywami wiatru do 85 km/h. Lokalnie grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. Stopień zagrożenia: 1 - czytamy w komunikacie BCZK.

Redakcja ESKA INFO Bydgoszcz apeluje - uważajcie na siebie i zachowajcie odpowiednie środki ostrożności!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.

Wielka ewakuacja w mieście! Wszystko przez koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.