Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych 2018 w Bydgoszczy? [PROGNOZA POGODY NA 1 LISTOPADA]

2018-10-30 9:23 Redakcja ESKA INFO
Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych 2018 w Bydgoszczy? [PROGNOZA POGODY NA 1 LISTOPADA]
Autor: pixabay.com Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych 2019

Pogoda w ostatnim czasie nie była łaskawa. Deszcz, wichury i zimno - tak wyglądała druga połowa października na Kujawach i Pomorzu. Nic więc dziwnego, że większość z nas zastanawia się jaką pogodę przyniosą nadchodzące dni, tym bardziej, że 1 listopada wielu z nas wybiera się na cmentarze, odwiedzić groby bliskich. Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w Bydgoszczy na Wszystkich Świętych.

Druga połowa października obfitowała w typowo jesienną aurę, ale synoptycy zapowiadają, że jeszcze pod koniec miesiąca cieszyć się będziemy słońcem i wysokimi, jak na tę porę roku, temperaturami.

Pogoda na Wszystkich Świętych 2018 w Bydgoszczy zdecydowanie dopisze. Poprawa pogody nastąpi już we wtorek, 30 października w Bydgoszcz będzie słonecznie, a termometry pokażą 20 stopni. Podobnie będzie w środę, 31 października.

Przeczytaj: W bydgoskiej szkole odwołano Tęczowy Piątek! Do dyrekcji zadzwonili oburzeni rodzice! [AUDIO]

1 listopada w Bydgoszczy możemy spodziewać się 17 stopni Celsjusza, słońca i niewielkiego zachmurzenia. Miejscami nieco mocniej powieje, ale nie będzie to tak odczuwalne jak jeszcze kilka dni temu. Taka pogoda utrzyma się do końca tygodnia. W drugim tygodniu listopada wciąż będzie słonecznie, ale zdecydowanie chłodniej.

Zobacz:

Zobacz też: Wypadek w podbydgoskim Emilianowie! Droga jest całkowicie zablokowana! [ZDJĘCIA]

Słoiki: