Kaczyński i Merkel działają ramię w ramię?! Taką wizję miał jasnowidz Jackowski. O co chodzi?

2021-03-24 7:52
Jarosław Kaczyński i Angela Merkel knują coś z NATO?! Wojska są w gotowości? Jasnowidz Jackowski przeraża
Autor: Super Express Jarosław Kaczyński i Angela Merkel knują coś z NATO?! Wojska są w gotowości? Jasnowidz Jackowski przeraża

Jak brzmi najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego? Krzysztof Jackowski skupił się na tym, co myślą Jarosław Kaczyński i Angela Merkel. Wizja, jaką miał jasnowidz Jackowski z Człuchowa nie napawa optymizmem. Z informacji przekazanych podczas najnowszej audycji, Krzysztof Jackowski mówił o wojsku, przejęciu władzy i pełnej gotowości. Jasnowidz w swojej przepowiedni mówi o podobieństwach, które widzi między Jarosławem Kaczyńskim, a Angelą Merkel. Wskazuje też na rolę NATO w tym, co zobaczył w swojej przepowiedni.

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok

Spis treści

  1. Jarosław Kaczyński i Angela Merkel w najnowszej przepowiedni jasnowidza Jackowskiego
  2. Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Przepowiednia i wizja przyszłości

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa na kanale YouTube prowadzi audycje na żywo. W czasie ich trwania bardzo często ma wizje i przepowiada przyszłość. Nie inaczej było ostatnio, gdy jasnowidz Jackowski podzielił się ze swoimi słuchaczami tym, co zobaczył w swojej najnowszej wizji. Obraz, który przedstawił nie jest optymistyczny. Jasnowidz Jackowski wydrukował zdjęcia dwóch polityków: Jarosława Kaczyńskiego i Angeli Merkel. Patrząc na ich fotografie mówił, co czuje, co według niego myślą Jarosław Kaczyński Angela Merkel. Jackowski powiedział, że czuje pewne łączące ich powiązanie. W czasie swojej wizji przyszłości często używał słów: wojsko, pełna gotowość, przejęcie władzy. Mówiąc o swoich poczuciach przyszłości nawiązał także do NATO i tego, co ma się stać.

Jarosław Kaczyński i Angela Merkel w najnowszej przepowiedni jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość: Co powiedział o Jarosławie Kaczyńskim i Angeli Merkel?

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego znajduje się w galerii zdjęć poniżej oraz TUTAJ.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Przepowiednia i wizja przyszłości

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Mówił o Jarosławie Kaczyńskim i Angeli Merkel

Całą treść przepowiedni jasnowidza Jackowskiego znajdziesz w naszej galerii zdjęć, która znajduje się wyżej. Przeczytaj co, według Krzysztofa Jackowskiego wydarzy się już niebawem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE