Jasnowidz Jackowski o wojnie. Potrwa do jesieni 2023. Wojska otoczą miasta

i

Autor: kanał YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Jasnowidz Jackowski o wojnie. Potrwa do jesieni 2023. Wojska otoczą miasta

Jasnowidz Jackowski o wojnie. Potrwa do jesieni 2023. Wojska otoczą miasta

2020-11-05 9:23

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa podczas audycji na żywo miał wizję. Jak brzmi najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego? Czy czeka nas woja? Co zobaczył w swojej wizji jasnowidz z Człuchowa? Przeczytaj najnowszą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego.

Jasnowidz Jackowski o wojnie. Potrwa do jesieni 2023. Wojska otoczą miasta

Podczas swoich audycji na żywo jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa dzieli się ze swoimi słuchaczami przepowiedniami i wizjami tego, co ma się wydarzyć.

- Tu są w Stanach wybory, tu to, tu to. Kojarzą mi się wojska francuskie stawiane w gotowości. Chyba za szybko ta wizja, boję się, że się potknę – zastrzegł jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas swojej audycji. - Otoczone miasto wojskiem, kto wie czy nie we Francji i to wojskiem francuskim. Całe otoczone. Jak mi się skojarzyło to wojsko, to oni wlewają paliwo do pojazdów. Czuję zapach paliwa, benzyny. Kojarzy mi się słowo nowe przymierze w Europie. Jeżeli wygra Trump to być może, stanie się jakaś drobna nadzieja. Powstanie nowe przymierze w Europie, ale z tym przymierzem nie będzie się godziła Francja. Niekoniecznie Niemcy. Może to oznaczać, że część Europy zmieni taktykę. Nowe przymierze. Coraz bardziej Europa, w tym nasz kraj, będziemy zamykani pod kluczem, ściskani. Oznacza to, że coś się zbliża niechybnie, taktycznie i to ściśniecie nas, zamknięcie już nie jest próba generalną, wiosenną, letnią, to się dzieje naprawdę. Dziwne to zdanie „nowe przymierze i część Europy”. Nie wiem, może zaobserwujemy sytuację, gdzie z czasem niedługim, gdzie tak jak Szwecja, wbrew całej Unii Europejskiej, poszła w tym wszystkim inną drogą. Tak może się teraz stać to, może zaobserwujemy raptem, że niektóre państwa w Europie zmienią całkowicie taktykę do ludzi, co nie będzie się podobało Francji, Niemcom. Wiecie co mi się kojarzy? Teraz są takie decyzje o pewnych zakazach, obostrzeniach, każde państwo robi to autonomicznie, według swoich zasad, swoich decyzji, a tutaj się nagle zorientujemy i zobaczymy, że raptem dojdzie do takiej sytuacji, że pewne zakazy staną się dla wielu państw te same i one nie będą wynikały od polityków w danym państwie. Unia Europejska może taki zakaz zrobić. Byłoby to na tyle niebezpieczne, że już można by to nazwać, że to nie jest demokratyczne. Być może wtedy zrozumiemy, że to przymykanie nas, zatrzymywanie nas jest formą już naprawdę poważnego ubezwłasnowolnienia jednostki i całych społeczeństw.

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego: Wojna, która potrwa do 2023 roku

- Wschodnie granice od Polski, rejony Białorusi, Ukrainy, a też Turcja o której już wspominałem - mówił w swojej przepowiedni jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Moje poczucie z 2019 roku, w którym mówiłem, ze jest to ostatni normalny rok na świecie 2020 rok będzie pierwszym rokiem na świecie okresu 3,5-letniego, który w przyszłości nazwiemy wojną.

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie