Jasnowidz Jackowski przeraża w najnowszej przepowiedni! Będziemy uciekać do Afryki? O co chodzi z limitami?

2021-05-11 11:48
Jasnowidz Jackowski przeraża w najnowszej przepowiedni! Będziemy uciekać do Afryki? O co chodzi z limitami?
Autor: Paweł Skraba Jasnowidz Jackowski przeraża w najnowszej przepowiedni! Będziemy uciekać do Afryki? O co chodzi z limitami?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych w Polsce jasnowidzów. Jego przepowiednie przyszłości cieszą się ogromna popularnością i słucha ich tysiące osób. Podczas audycji na kanale YouTube dzieli się ze słuchaczami tym, co widzi w swoich wizjach. W trakcie ostatniego nagrania jasnowidz Jackowski mówił o tym, co będzie się działo w najbliższych latach w Polsce i w Europie. Mówił też o limitach, które zostaną wprowadzone. Co nas czeka? Jaką przepowiednią podzielił się jasnowidz Jackowski? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok

Spis treści

  1. Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego
  2. Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Co nas czeka?

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość. Co zobaczył w swojej najnowszej wizji?

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych jasnowidzów współczesnej Polski. W audycjach, które na żywo prowadzi za pośrednictwem portalu YouTube często odpowiada na pytania słuchaczy oraz niejednokrotnie już miał wizje przyszłości. Podobnie było podczas ostatniego nagrania. W jego trakcie jasnowidz Jackowski mówił o tym, co ma wydarzyć się w Polsce, Europie i na świecie w niedalekiej przyszłości. Kolejny raz podkreślił, że lipiec i sierpień 2021 będą dla nas złe (przeczytaj: Złowieszcza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego! "Całe lato..."). W trakcie wizji przyszłości, którą miał podczas audycji mówił o super państwach oraz o limitach, które zostaną narzucone na mieszkańców Europy. Wspomniał też o Afryce i o tym, że Europejczycy mogą zapragnąć emigracji w tym kierunku. Co jeszcze mówił jasnowidz Jackowski? Co zobaczył w swojej najnowszej przepowiedni przyszłości? Przeczytaj całą przepowiednię. Znajdziesz ją w galerii zdjęć poniżej, lub klikając TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski o potędze ojca Rydzyka: "Mógłby uznać, że jestem demonem"

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Co nas czeka?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE