Jasnowidz Jackowski o potędze ojca Rydzyka: "Mógłby uznać, że jestem demonem"

2021-05-05 12:35
Jasnowidz Jackowski o potędze ojca Rydzyka: Mógłby uznać, że jestem demonem
Autor: Paweł Skraba, PIOTR GRZYBOWSKI Jasnowidz Jackowski o potędze ojca Rydzyka: "Mógłby uznać, że jestem demonem"

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy jasnowidz współczesnych czasów. W audycjach, które prowadzi na kanale YouTube dzieli się ze swoimi słuchaczami wizjami i przepowiedniami przyszłości. Wielokrotnie mierzył się, podczas nich z pytaniami widzów. W trakcie ostatniej wizji został zapytany o ojca Tadeusza Rydzyka. Co na jego temat powiedział jasnowidz Jackowski? Wiele osób będzie tym zaskoczonych. Przeczytaj najnowszą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa.

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok

Jasnowidz Jackowski. Najnowsza przepowiednia. Mówił o ojcu Tadeuszu Rydzyku

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Mówił o ojcu Tadeuszu Rydzyku

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów naszych czasów. Jasnowidz Jackowski systematycznie prowadzi audycje na swoim kanale na YouTube. Podczas nich przekazuje słuchaczom wizje przyszłości i przepowiednie tego, co ma się wydarzyć w przyszłości. Podczas ostatniego spotkania jasnowidz Jackowski został zapytany o ojca Tadeusza Rydzyka. Pytanie, z jakim miał się zmierzyć brzmiało: "Podejmie się pan oceny Tadeusza Rydzyka?". Jaką odpowiedź usłyszeli słuchacze jasnowidza Jackowskiego?

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Wrócą getta?! "Ludzie w grupach będą opryskiwani"

Spis treści

  1. Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Mówił o ojcu Tadeuszu Rydzyku
  2. Jasnowidz Jackowski mówił o Tadeuszu Rydzyku

Jasnowidz Jackowski mówił o Tadeuszu Rydzyku

Tadeusz Rydzyk w przepowiedni jasnowidza Jackowskiego

- Podejmie się pan oceny Tadeusza Rydzyka? - takie pytanie zadał jasnowidzowi Jackowskiemu eden ze słuchaczy podczas audycji na żywo.

- Powiem wam tak: na pewno gdyby ksiądz Rydzyk na mój temat miałby się wypowiedzieć i podjąć ocenę moją, to mógłby, nie chcę wyrokować, ale skoro jestem jasnowidzem, to mógłby uznać, że jestem demonem, lub kimś niedobrym. Licząc się z tym, że księża mogą mieć takie myślenie, choć mam zaprzyjaźnionych księży, to otwarci, rozsądni ludzie, to uważam, że ojciec Rydzyk, to, zostawiając kwestie ekonomii, nie mi w to zaglądać, to ojciec Rydzyk stworzył coś potężnego. Stworzył odskocznię wielkiej nagonki na naszą tradycję, a naszą religię ta nagonka wylewa się od wielu lat z rożnych źródeł. Sami to widzicie - mówił w trakcie audycji jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Oczywiście, to, że kościół, czy księża narobili wiele błędów, sfera intymna, film pana Sekielskiego, któremu nie można zaprzeczyć, jest to naga prawda, moralność księży, którzy zostali pokazani i ich ofiary. Temu nie da się zaprzeczyć. Można zakłamywać rzeczywistość, że było inaczej. Okazuje się, że tak było. Nie mówię o księżach, o całej religijnej polityce, ale sama nasza wiara jest bardzo ważna. Dzieją się rzeczy na co dzień z pogranicza tamtego, a tego życia. Myślę, że od pokoleń, kiedy nasza religia, a też inne wyznania są, to uwierzcie mi nie jesteśmy niewolnikami wiary. Uważam, że ludzie dawno by to odrzucili, pokoleniowo, bo uznaliby, że to nie ma sensu. To ma sens, który jest symboliczny i ma sens, który jest bardzo żywy, w momentach, kiedy to my jesteśmy bardzo słabi. Wtedy odnośnik wiary jest bardzo mocny, kiedy w pewnym tłumie kobieta krwawiąca z pewnej rany dotknęła szat Jezusa, ozdrowiała. Jezus jej powiedział: to nie ja cie uzdrowiłem, tylko twoja wiara - powiedział jasnowidz Jackowski.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski przepowiada lato 2021. Zwrócił uwagę na coś niepokojącego. Może być źle

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE