Jasnowidz Jackowski, matura

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express, AKPA Jasnowidz Jackowski, matura

Tylko u nas!

Jasnowidz Jackowski wie, co będzie na maturze 2023. Ta wizja zaskoczy wszystkich maturzystów!

2023-05-07 21:43

Wielkimi krokami zbliża się termin egzaminu dojrzałości. Jasnowidz Krzysztof Jackowski po raz kolejny miał wizję i wie, jakie będą pytania na maturze 2023. Na jakie lektury szczególnie warto zwrócić uwagę? Co pojawi się w arkuszu z matematyki? Na kilka dni przed maturami 2023, jasnowidz z Człuchowa ujawnia szczegóły! To musi widzieć każdy tegoroczny maturzysta.

Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Jego wizje przyszłości cieszą się ogromną popularnością. Jasnowidz Jackowski zajmuje się głównie pomocą w odnajdowaniu zaginionych osób i na tym polu odnosi liczne sukcesy. Dziennikarz "Super Expressu" postanowił zapytać go o to, jaka będzie matura 2023? To, co zdradził, może zaniepokoić niektórych uczniów. Jakie pytania się pojawią w arkuszach maturalnych 2023? Przeczytaj najnowszą przepowiednię przyszłości jasnowidza Jackowskiego.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski odkrywa karty: taka będzie pogoda na majówkę. Wskazuje jedno miejsce w Polsce. Tu będzie gwarancja pogody

Jasnowidz Jackowski wie, co będzie na maturze 2023. Uczniowie będą przerażeni tą wizją! "Wyjątkowo trudna"

Kto by nie chciał wiedzieć , jakie pytania będą na maturze 2023 z języka polskiego i matematyki. Jeśli byśmy znali odpowiedzi, to sama matura byłaby bułką z masłem! Z pomocą zestresowanym maturzystom przyszedł jasnowidz Krzysztof Jackowski, który miał ostatnio wizję w sprawie nadchodzących matur.

- Z języka polskiego na 100 proc. będzie taki temat, o którym się mówi pewniak. Nie wiem, co to znaczy. Wszyscy mówią, że będzie i on będzie. Dwa kolejne tematy będą sporym zaskoczeniem. To będą dwa przeciwstawne tematy. Po maturze, mimo takich zaskakujących pytań, wszyscy, którzy przystąpią do egzaminu, będą mówić, że matura była łatwa - mówi nam Krzysztof Jackowski, najbardziej znany polski jasnowidz.

Jasnowidz z Czułowa o maturze 2023 z matematyki. "Wyjątkowo trudna"

Natomiast gorzej ma być z maturą 2023 z matematyki. Ma być wyjątkowo trudna. - Będzie problematyczna. Widzę, jakiś wzór matematyczny, jakieś całki. Z tym akurat wszyscy piszący maturę będą mieć najwięcej problemu. Co ciekawe, wyniki będą zdecydowane lepsze niż w poprzednim roku - zapewnia Jackowski.

Maturzyści mogą więc odetchnąć z ulgą i te kilka nadchodzących dni dobrze wykorzystać na przyswajanie sobie materiału, które mogą pojawić być na maturze.

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla prezydenta Andrzeja Dudy

Szybka powtórka z lektur do egzaminów.

Posłuchaj podcastu ze streszczeniami:

Listen to "Gustaw Herling - Grudziński - Inny świat" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany