ŚMIERĆ we władzach i przymusowe szczepienia. ZŁOWIESZCZE przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na 2021 rok

2021-01-04 12:48 eib korz
Tak mieszka jasnowidz z Człuchowa z piękną żoną!
Autor: Paweł Skraba/Super Express Tak mieszka jasnowidz z Człuchowa z piękną żoną!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zaprosił nas niedawno do swojego domu w Człuchowie. Podczas naszego spotkania rozmawialiśmy o tym, jak będzie wyglądał rok 2021. Jaką przepowiednię przekazał nam Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa?

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok

Złowieszcze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na 2021 rok

Kilka dni temu odwiedziliśmy jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego w jego domu w Człuchowie. Podczas naszej rozmowy zapytaliśmy go o to, jak będzie wyglądał rok 2021. Jasnowidz Jackowski specjalnie dla czytelników se.pl przepowiada przyszłość. Jaką miał wizję?

Zobacz: Jasnowidz Jackowski pokazał, jak mieszka. Jeden szczegół zwraca uwagę [ZDJĘCIA]

Jasnowidz Jackowski: Obowiązkowe szczepienia na koronawirusa

- Z początkiem roku, między styczniem a marcem zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd będzie w stosunku do nas produkował - mówił nam jasnowidz Krzysztof Jackowski i dodał: - Będziemy zastanawiali, czy te przepisy nie przekraczają już rzeczywistej naszej wolności obywatelskiej. Będą próby, żebyśmy się zaszczepili obowiązkowo z powodu sytuacji, która będzie się wymykała spod kontroli.

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Jasnowidz Jackowski przepowiada rok 2021: Śmierć kogoś ważnego

- W 2021 roku będzie śmierć kogoś ważnego, będzie duży pogrzeb. Ja mówię o władzach - mówił jasnwoidz Krzysztof Jackowski. - Czekają nas dwie głębokie fale koronawirusa. Uderzą jeszcze na świecie problemy militarne. Obawiam się o Bliski Wschód. My wszyscy w Polsce, nie tylko w Bydgoszczy, odczujemy pierwsze tąpniecie kryzysu, który produkował się już od 2020 roku. We Wrocławiu pewne inwestycje mogą zostać przyhamowane. W Łodzi będą problemy. W jakimś rządzeniu Łodzią. Jakiś plebiscyt będzie w Łodzi. Nieład spory zapanuje. Mam wrażenie, że miasto Gdańsk chce zrobić jakąś potężną inwestycję bardzo znaczącą dla Gdańska i będzie to radykalna odmowa, bo zahamuje wiele rzeczy przez to, bo ta inwestycja nie ruszy. Zostanie oddalona w czasie.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIEDNIE na 2021 rok. Straszliwa wizja o granicy

Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość dla 10 polskich miast