Kierowca nie wyhamował i potrącił 52-latkę na pasach! Kobieta trafiła do szpitala

i

Autor: KPP w Żnienie Kierowca nie wyhamował i potrącił 52-latkę na pasach! Kobieta trafiła do szpitala

Stracił już prawo jazdy

Kierowca nie wyhamował i potrącił 52-latkę na pasach! Kobieta trafiła do szpitala

2022-11-30 17:46

O krok od tragedii w woj. kujawsko-pomorskim. We wtorek (29 listopada) w Żninie na ul. Kl. Janickiego doszło do groźnego zdarzenia z udziałem pieszej. Kierująca oplem potrącił prawidłowo przechodzącą po pasach kobietę. - Ranna 52-latka trafiła do szpitala - wyjaśniam nam żnińska policja.

Żnin: Kierowca nie wyhamował i potrącił 52-latkę na pasach! Kobieta trafiła do szpitala

We wtorek (29 listopada) w Żninie na ul. Kl. Janickiego po godz. 16:00 doszło do groźnego wypadku. - Kierujący oplem zafirą na przejściu dla pieszych potrącił 52-letnią kobietę. Ranna piesza została przewieziona do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy - wyjaśnia rzecznik KPP w Żninie.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy pracujących na miejscu wypadku wskazują, że to niewłaściwe zachowanie kierowcy, czyli nieudzielenie pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych, doprowadziło do potrącenia. Mundurowi zadecydowali, że zatrzymają prowadzącemu pojazd prawo jazdy. Ostatecznie czy jej odzyska zadecyduje sąd.

Funkcjonariusze będą wyjaśniać jakie były przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.  

Sonda
Czy wzywałeś kiedyś karetkę?
Policjanci z Piątku wymierzali sprawiedliwość na własną rękę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają