KOLEJNE utonięcie w Bydgoszczy. Z Brdy wyłowiono ciało mężczyzny [ZDJĘCIA]

2020-10-18 15:14 EIB
KOLEJNE utonięcie w Bydgoszczy. Z Brdy wyłowiono ciało mężczyzny [ZDJĘCIA]
Autor: Pixabay KOLEJNE utonięcie w Bydgoszczy. Z Brdy wyłowiono ciało mężczyzny [ZDJĘCIA]

Z Brdy w Bydgoszczy wyłowiono ciało mężczyzny. Ciało dryfujące na wodzie zauważył przechodzień spacerujący bulwarami nad rzeka na wysokości dworca PKS. To kolejne utonięcie w tym tygodniu w Bydgoszczy.

Ciało unoszące się na Brdzie, na wysokości Dworca Autobusowego w Bydgoszczy zauważył przechodzień, który około godziny 22:30 spacerował bulwarami.

Na miejsce skierowano zespól ratownictwa medycznego, policję i straż pożarną, która wyłowiła z rzeki ciało. Jak się okazało, ratownicy medyczni odstąpili od prowadzenia czynności ratunkowych, ponieważ mężczyzna już nie żył.

- W sobotę z Brydy wyłowiono ciało mężczyzny - mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i dodaje: - To bezdomny 59-latek.

To kolejny przypadek utonięcia w Bydgoszczy w ostatnim czasie. W czwartek (15.10.2020) w Dolinie Pięciu Stawów wyłowiono ciało młodego mężczyzny. O sprawie pisaliśmy tutaj: Tajemnicza śmierć młodego mężczyzny. Co wydarzyło się w Dolinie Pięciu Stawów w Bydgoszczy?

Nie żyje Marcin Felek. Wokalista disco polo utopił się ratując ludzi.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.