To cud, że żyje

Kompletnie pijany kierowca wbił się w ogrodzenie! Z auta niewiele zostało [ZDJĘCIA]

2022-12-14 15:57

Plaga pijanych kierowców na drogach w woj. kujawsko-pomorskim. Policjanci z powiatu świeckiego przekazali, że w ciągu zaledwie kilku dni wyeliminowali z ruchu pijanych kierowców. Jeden z nich swój pijacki rajd omal nie przypłacił życiem!

Kompletnie pijany kierowca wbił się w ogrodzenie! Z auta niewiele zostało

Policja ze Świecia przekazała w środę, 14 grudnia wstrząsające statystyki. Mundurowi zatrzymali łącznie czworo kierowców, którzy nie powinni wsiadać za kółko. Nietrzeźwym „rekordzistą” okazał się 54-latek z Nowego. We wtorek (13 grudnia) o godz. 14:20, w Trylu (pow. świecki), nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji.

- Szybko okazało się, że jechał na „podwójnym gazie”. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny ponad 2 promile alkoholu - wyjaśnia rzecznik KPP w Świeciu.

Zobacz zdjęcia z wypadku!

Osobą, które kierowały autami po alkoholu policjanci zatrzymali prawo jazdy. Wkrótce każdy z nich, za popełnione przestępstwo, opowie przed sadem.

Policja przypomina!

Brak wyobraźni i odpowiedzialności osób, które po wypiciu alkoholu siadają za kierownicę skazują innych uczestników ruchu na stanie się ich potencjalną ofiarą. 

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Olsztyn. Pijany kierowca wymusił pierwszeństwo. Miał prawie 4 promile!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany