Koszmar w Szubinie. Nie żyje niepełnosprawny mężczyzna

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Koszmar w Szubinie. Nie żyje niepełnosprawny mężczyzna

Reanimacja nie pomogła

Koszmar w Szubinie. Nie żyje niepełnosprawny mężczyzna

2022-09-12 8:28

Szubin: Fatalne wieści napłynęły do nas z województwa kujawsko-pomorskiego. W minioną niedzielę (11.09.2022) ok. godziny 19:10 strażacy otrzymali informację o 36-letnim niepełnosprawnym mężczyźnie, który potrzebował pomocy. Niestety, mimo podjętej reanimacji, mieszkaniec regionu zmarł.

Szubin: Tragiczna śmierć 36-letniego mężczyzny

Strażacy z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu przekazali na swoim kanale, że w niedzielę (11.09.2022) ok. godziny 19:10 w mieszkaniu przy ul. Bema w Szubinie (powiat nakielski) miało miejsce nagłe zatrzymanie krążenia u osoby niepełnosprawnej. Na miejscu pojawiły się 2 zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni i śmigłowiec LPR. - Po długotrwałej reanimacji 36-letniego mężczyzny odstąpiono od dalszych czynności, lekarz stwierdził zgon - czytamy w komunikacie.

Czytaj też: Ciężarówka wbiła się w pojazd służby drogowej na trasie S5! Nie żyje 58-letni pracownik

Rodzinie i bliskim młodego mężczyzny składamy wyrazy współczucia. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Reanimowałeś kiedyś człowieka?
Morderstwo w Szubinie. 27-latek nożyczkami zabił kolegę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany