Ciężarówka wbiła się w pojazd służby drogowej na trasie S5! Nie żyje 58-letni pracownik

i

Autor: KPP w Żnienie Ciężarówka wbiła się w pojazd służby drogowej na trasie S5! Nie żyje 58-letni pracownik

Dramat w regionie

Ciężarówka wbiła się w pojazd służby drogowej na trasie S5! Nie żyje 58-letni pracownik

2022-09-09 14:05

Żnińscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek, 8 września na drodze ekspresowej S5. - W wyniku zderzenia ciężarówki z pojazdem Służby Drogowej, zginął 58-letni pasażer tego pojazdu - wyjaśniają nam mundurowi. Jak dokładnie doszło do zdarzenia?

Ciężarówka wbiła się w pojazd służby drogowej na trasie S5! Nie żyje 58-letni pracownik

W czwartek (08.09.22) o godzinie 16:00 do żnińskiej jednostki policji wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem ciężarówki i busa należącego do Służby Drogowej, do którego doszło na 100 km drogi ekspresowej S5 w kierunku Bydgoszczy, na wysokości miejscowości Sobiejuchy.  

Zobacz: Wypadek na trasie S5 między Żninem a Pałukami. Nie żyje jedna osoba

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Wypadek na DK2 pod Kałuszynem

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących pod nadzorem prokuratora wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki daf wraz z naczepą, 65-letni mieszkaniec Malborka, uderzył w tył pojazdu opel movano należący do Służby Drogowej, który znajdował się na pasie awaryjnym. Pomimo prowadzonej reanimacji niestety nie udało się uratować życia 58-letniego pasażera opla. Inni uczestnicy wypadku, w tym trzech pozostałych pasażerów opla nie wymagało pomocy medycznej - wyjaśnia rzecznik żnińskiej policji.

Kierujący pojazdami uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi, ponadto od kierującego pojazdem ciężarowym zabezpieczono krew do badań laboratoryjnych. W czynnościach na miejscu wypadku udział brał również biegły z zakresu wypadków drogowych.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają wszystkie szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają