Wypadek na trasie S5 między Żninem a Pałukami. Nie żyje jedna osoba

i

Autor: archiwum policji Zdjęcie ilustracyjne

Kolejna tragedia

Wypadek na trasie S5 między Żninem a Pałukami. Nie żyje jedna osoba

2022-09-08 18:23

Dramatyczne doniesienia z kujawsko-pomorskich dróg. Jak informuje PAP, zablokowana jest trasa S5 pomiędzy węzłami Żnin Północ i Pałuki po zderzeniu dwóch aut. Jedna osoba zginęła. Policja wyznaczyła objazd.

Wypadek na trasie S5 w Sobiejuchach. Jedna osoba nie żyje!

Do wypadku doszło na 101. kilometrze trasy S5 na pasie w kierunku Bydgoszczy w miejscowości Sobiejuchy. Pierwsze informacje przekazywane przez Punkt Informacji Drogowej bydgoskiego oddziału GDDKiA mówiły o jednej rannej osobie. Jak przekazał jednak dyżurny z Komendy wojewódzkiej PSP w Toruniu, mimo reanimacji pasażer busa zmarł.

Czytaj: Nie żyje profesor socjologii z UMK w Toruniu! 67-latka zginęła w potwornym wypadku [ZDJĘCIA]

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Wypadek w Kolbuszowej

- W wypadku uczestniczyły samochód ciężarowy i dostawczy. Jezdnia w stronę Bydgoszczy jest zablokowana. Wytyczony został objazd przez Jaroszewo. Policja kieruje ruchem - poinformowała PAP dyżurna z bydgoskiego oddziału GDDKiA Arleta Morgut. Przyczyny wypadku wyjaśni śledztwo.

Z informacji PAP wynika, że w pojazd służby drogowej wjechało auto ciężarowe. Służby apelują do kierowców o ostrożność w tym miejscu i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają