O krok od tragedii!

Wypadek w Makowiskach pod Bydgoszczą! Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

2022-09-06 16:33

Kolejny groźnie wyglądający wypadek na drogach woj. kujawsko-pomorskiego. We wtorek (6 września) w miejscowości Makowiska doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak udało się nam ustalić, jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Co dokładnie wydarzyło się na drodze pod Bydgoszczą? Szczegóły podajemy poniżej!

Wypadek w Makowiskach! Jedna osoba ranna

Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 września. - Chwilę po godzinie 12:00 nasza jednostka została zadysponowana do zdarzenia drogowego w miejscowości Makowiska. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciężarowym. Po dojeździe na miejsce zastano dwa uszkodzone pojazdy - wyjaśniają strażacy z OSP Solec Kujawski.

Zobacz: Płaczą za małą Anusią. Morze kwiatów przykryło jej grób. Dziewczynka zginęła w straszliwym pożarze

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Mężczyzna wpadł do Brdy obok Opery Nova. Dramatyczna akcja ratunkowa

Jak wyjaśniają druhowie, kierujący pojazdem osobowym podczas skrętu w prawo uderzył w zbiornik paliwa samochodu ciężarowego, co doprowadziło do wycieku paliwa i zanieczyszczenia drogi. Jedna z osób biorących udział w wypadku potrzebowała pomocy medycznej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, odłączeniu akumulatorów oraz sprzątnięciu miejsca zdarzenia.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają