Koszmarna śmierć 17-latki. Dramat na przejeździe kolejowym w Bydgoszczy

2022-05-13 18:19
Tory w Bydgoszczy
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Koszmarny piątek trzynastego na przejeździe kolejowym w Bydgoszczy! 17-latka nie żyje

Bydgoszcz: Koszmarne informacje ze stacji Bydgoszcz Błonie. Dziś (piątek, 13.05.2022) 17-letnia dziewczyna wpadła pod pociąg i zginęła na miejscu. Policyjne śledztwo w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem prokuratora.

- Coś strasznego stało się na przejeździe Bydgoszcz Błonie. Młoda dziewczyna chyba popełniła samobójstwo - przekazała nam jedna z czytelniczek. Zdarzenie potwierdziliśmy w biurze prasowym KWP w Bydgoszczy, choć funkcjonariusze nie przesądzają, co było jego przyczyną. Wiemy na pewno, że w piątek (13.05.2022) ok. południa zginęła 17-latka. - Została potrącona przez pociąg pospieszny relacji Zielona Góra-Gdynia. Na ten moment nie mogę powiedzieć nic więcej. Sprawdzamy wszystkie możliwe scenariusze. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem prokuratora - mówi naszemu dziennikarzowi kom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Czytaj też: Koszmar w Bydgoszczy! Młody mężczyzna stał na balustradzie mostu. Wezwano policję

Ruch pociągów został wstrzymany. Na miejscu pojawiła się policja, przybył także przedstawiciel prokuratury. Do tematu będziemy jeszcze wracać w naszym serwisie. Rodzinie i bliskim dziewczyny składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy Polacy mają dostateczną wiedzę na temat depresji?
Strażak zginął po zderzeniu z pociągiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE