Koszmarny wypadek na "trasie śmierci" w Kujawsko-Pomorskiem! Jedna osoba nie żyje

2020-12-04 7:25 KM
Koszmarny wypadek na trasie śmierci w Kujawsko-Pomorskiem! Jest ofiara śmiertelna
Autor: materiały policji Koszmarny wypadek na "trasie śmierci" w Kujawsko-Pomorskiem! Jest ofiara śmiertelna

To nie była spokojna noc z czwartku na piątek (3-4.12.2020) w woj. kujawsko-pomorskim. Ok. godziny 23:20 strażacy dostali informację o śmiertelnym wypadku na DK nr 10 niedaleko Nakła nad Notecią. Niestety pracujące na miejscu służby potwierdziły zgon jednej osoby.

Koszmarny wypadek na "trasie śmierci" w Kujawsko-Pomorskiem! Jedna osoba nie żyje

DK nr 10 w Kujawsko-Pomorskiem nazywana jest "trasą śmierci", ponieważ notujemy tam mnóstwo nieprzyjemnych zdarzeń drogowych. Niestety w czwartek (3.12.2020) przed północą miał miejsce kolejny wypadek, o którym jak najszybciej będziemy chcieli zapomnieć. Wszystko działo się na terenie miejscowości Sadki (odcinek Wyrzysk - Nakło nad Notecią). Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu poinformowała w komunikacie, że zderzyły się tam dwa samochody osobowe. 

Czytaj także: Straszna śmierć na przejeździe kolejowym. Policjanci z Torunia ujawniają tożsamość ofiary

- Mamy jedną ofiarę śmiertelną i jedną osobę ranną. DK10 została całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują 3 zastępy SP - przekazali po godzinie 23:30 strażacy.

Na ten moment nie znamy więcej szczegółów. Utrudnienia trwały do ok. 5:00. Więcej informacji wkrótce przekaże nakielska policja. Do tematu będziemy rzecz jasna wracać na naszym portalu, a tymczasem apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność i zdjęcie nóg z gazu. Warunki atmosferyczne, które w piątek będą dominować w Kujawsko-Pomorskiem nie będą nam ułatwiać zadania. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.

Śmiertelny wypadek samochodowy