Monika wciąż nie daje znaku życia. Przeraźliwy apel syna. "Mamo wróć!"

2021-08-04 11:02
Policja
Autor: Policja Monika wciąż nie daje znaku życia. Przeraźliwy apel syna. "Mamo wróć!"

Od kilku dni trwają intensywne poszukiwania Moniki, która ostatni raz była widziana 1 sierpnia 2021 roku. Sytuacja jest bardzo poważna, ponieważ jak ujawnia bydgoska policja, kobieta wyszła z domu mówiąc, że targnie się na swoje życie. O pomoc w poszukiwaniach 36-latki prosi jej syn, który robi, co może, aby odnaleźć swoją ukochaną mamę.

Aktualizacja: 5 sierpnia, godz. 9:00

Jest przełom w sprawie zaginięcia 36-latki! Policja zakończyła poszukiwania

Więcej informacji: Bydgoszcz: Policja odwołuje poszukiwania Moniki z Bydgoszczy

Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo poszukuje Moniki, która 1 sierpnia 2021 r. około godz. 13:30 wyszła z domu mówiąc, że chce popełnić samobójstwo - rzucić się pod pociąg. Syn zaginionej kobiety prosi o pomoc w poszukiwaniach. Ma także nadzieję, że jego apel dotrze do 36-latki. - Mamo, proszę cię wróć - napisał pod jednym artykułów o zaginięciu bydgoszczanki.

Zobacz: Piękna Monika zniknęła bez śladu. Wcześniej powiedziała coś strasznego

Policja publikuje rysopis 36-latki:

  • wzrost 170 cm,
  • szczupła,
  • włosy jasny blond, długości do ramion,
  • na prawym udzie tatuaż "lew z różą",
  • na prawej stopie tatuaż "kwiat".

W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w krótkie różowe spodenki, białe adidasy "reebok", koszulkę na ramiączkach. Nie posiada przy sobie telefonu. Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Szwederowo pod numerem telefonu 47 751 52 69 lub 112.

Ełk. Pędził porsche 150 km/h w terenie zabudowanym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE