Na te informacje czekali wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy, którzy zaangażowali się w odnalezienie Moniki. Policja przekazała, że zakończyła dziś (5 sierpnia) poszukiwania 36-latki. Co wiemy w tej sprawie? Poniżej podajemy szczegóły!
i
Autor: mat. policji/ Materiały prasoweUkrywał się przed policją przez 9 lat. Wpadł, bo wrócił do Polski na wakacje
Zakończono poszukiwania Moniki z Bydgoszczy. Ich finał jest szczęśliwy
Policja zakończyła poszukiwania Moniki z Bydgoszczy. - Informuje że poszukiwania zostały zakończone. Funkcjonariusze nawiązali kontakt z kobietą - wyjaśnia rzecznik bydgoskiej policji, kom. Przemysław Słomski.
Przypomnijmy, 36-latka zaginęła 1 sierpnia 2021 r. około godz. 13:30. To wtedy wyszła z domu mówiąc, że chce targnąć się na swoje życie. Syn zaginionej, za pośrednictwem mediów społecznościowych, kilkukrotnie apelował do kobiety. - Mamo, proszę cię wróć - pisała.